logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Zimmer frei neu Arbeitsbuch

Zimmer frei neu Arbeitsbuch

wyprzedaż
Zimmer frei neu Arbeitsbuch
komponent: Arbeitsbuch
język: niemiecki
wydawnictwo: Langenscheidt
autor: U.Cohen N.Grandi C. Lemcke
etykiety: Business English przecena
ISBN / EAN: 9783468494130
Zimmer frei neu Arbeitsbuch
Produkt z wyprzedaży
47,80 zł oszczędzasz 23,90 zł (rabat 50%)
cena:23,90 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Zeszyt ćwiczeń do podręcznika Zimmer frei Neu. Zawiera wiele różnorodnych ćwiczeń, które pozwalają uczniom sprawdzić, jak radzą sobie oni językowo w najczęstszych sytuacjach zdarzających się w hotelarstwie.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Zimmer frei neu Arbeitsbuch. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.