logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
WORDS, WORDS, WORDS... OF POWER Jak wzbogacić słownictwo

WORDS, WORDS, WORDS... OF POWER Jak wzbogacić słownictwo

WORDS, WORDS, WORDS... OF POWER Jak wzbogacić słownictwo
język: angielski
wydawnictwo: Wiedza Powszechna
autor: Leon Leszek Szkutnik
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788363556174
WORDS, WORDS, WORDS... OF POWER Jak wzbogacić słownictwo
42,00 zł oszczędzasz 4,20 zł (rabat 10%)
cena:37,80 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

“WORDS, WORDS, WORDS… OF POWER. Jak wzbogacić słownictwo” jest efektem doświadczeń zgromadzonych przez całe życie jednego z najbardziej doświadczonych polskich autorów podręczników do nauki języka angielskiego Pana Leona Leszka Szkutnika. Podobnie jak wcześniej wydane przez Wiedzę Powszechną książki tego autora „Mówimy po angielsku” oraz „Myślimy po angielsku”, zwiera elementy niebanalne, dające do myślenia i zapadające głębiej. Podręcznik JAK WZBOGACIĆ SŁOWNICTWO wprowadza od razu bogaty, pobudzający wyobraźnię, materiał do rozumienia przez (wzrokowe i słuchowe) zanurzenie w naturalny język. Adresatami są osoby o bardzo różnym poziomie znajomości angielskiego. Dla „wiecznie początkujących” to duże wyzwanie i duża szansa na sukces: jednocześnie rozumieć stosunkowo dużo (poziom zaawansowany) ale formułować tylko bardzo proste (chociaż poprawne) przekazy. Dla osób określanych jako zaawansowane korzystanie z podręcznika może być szansą na szybki i znaczący postęp w produktywnym opanowaniu bogatego materiału. Opanowanie takiego słownictwa ma również walory motywacyjne na przyszłość.

Ponadto do książki dołączona jest płyta, która, została nagrana przez profesjonalnych angielskich lektorów, będących aktorami BBC, co pozwala doskonalić akcent w krótkich dialogach i wypowiedziach.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu WORDS, WORDS, WORDS... OF POWER Jak wzbogacić słownictwo. Każdy komponent należy zamówić osobno.

WORDS, WORDS, WORDS... OF POWER Jak wzbogacić słownictwo: