logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Wonderful World 2 Second Edition podręcznik

Wonderful World 2 Second Edition podręcznik

wyprzedaż
Wonderful World 2 Second Edition podręcznik
komponent: Student's book
język: angielski
wydawnictwo: National Geographic Learning Cengage Learning
etykiety: Egzaminy Podręczniki Szkoły językowe i uczelnie Young Learners English - YLE
ISBN / EAN: 9781473760448
stan książki: Zagięte rogi (góra i dół); zagięty górny róg od strony grzbietu
Wonderful World 2 Second Edition podręcznik
Produkt z wyprzedaży
69,00 zł oszczędzasz 17,25 zł (rabat 25%)
cena:51,75 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży
PROMOCJA
Edgard promocja 30%
PROMOCJA

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Nowość 2018! Zaproś uczniów na niesamowitą wyprawę dookoła świata, której towarzyszyć będzie trening umiejętności językowych i kompetencji XXI wieku. Dzięki filmom i zdjęciom National Geographic, Twoi uczniowie poznają dalekie zakątki świata, inspirujących ludzi oraz zwyczaje dalekich kultur. Przejrzysty układ lekcji, nacisk na struktury gramatyczne oraz możliwość personalizacji ćwiczeń umożliwią sprawną naukę języka i zachęcą do mówienia i zadawania pytań. Sześć poziomów kursu gwarantuje kontynuację oraz przygotowanie do egzaminów Cambridge Young Learners English Tests.