logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia Książka+CD

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia Książka+CD

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia Książka+CD
komponent: Książka+CD
język: włoski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Słownictwo Samouczki
ISBN / EAN: 9788377888308
rok wydania: 2016
Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia Książka+CD
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia to nowoczesny kurs przeznaczony dla osób znających język włoski na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (A2-B1).

Uczy ponad 520 zwrotów i wyrażeń niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Po nauce z kursem kupisz bilet, zapytasz o drogę, zrobisz zakupy i umówisz się na spotkanie.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami, by móc uczyć się w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu.

Książka zawiera dialogi, dodatkowe słownictwo, blisko 50 różnorodnych ćwiczeń z odpowiedziami do każdej lekcji, zapis nagrań, testy na znajomość słownictwa i zagadnień gramatycznych oraz słowniczek najważniejszych słówek.

Wysokiej jakości nagrania (143 minuty) w wykonaniu profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Uczysz się słówek oraz rozumienia ze słuchu bez konieczności zaglądania do książki!

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia: