logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
La donna scomparsa Książka + CD mp3

La donna scomparsa Książka + CD mp3

La donna scomparsa Książka + CD mp3
komponent: Książka + CD mp3
język: włoski
wydawnictwo: Edgard
poziom językowy: A2 B1
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) Samouczki Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788377887257
rok wydania: 2016
stron: 232
La donna scomparsa Książka + CD mp3
34,90 zł oszczędzasz 5,23 zł (rabat 15%)
cena:29,67 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

poziomy Włoski Kryminał z samouczkiem

Opis produktu/serii

W spokojnym włoskim miasteczku znika bez śladu młoda kobieta. Czyżby za jej zaginięciem stał któryś z mieszkańców? Do akcji wkraczają niezdarny komendant miejscowej policji oraz piękna detektyw.
Kryminał z samouczkiem to niekonwencjonalny kurs skierowany do młodzieży i dorosłych, którzy znają podstawy języka włoskiego (poziom A2-B1). Praca z kursem pozwala poznać współczesne słownictwo oraz konstrukcje gramatyczne w kontekście, czyli w sposób najbardziej naturalny i sprzyjający zapamiętywaniu.
Audiobook zinterpretowany przez profesjonalnego, włoskiego lektora uczy poprawnej wymowy, pomaga w wypracowaniu prawidłowego akcentu oraz rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu.
Kryminał z samouczkiem to:
trzymająca w napięciu akcja tłumaczenia nowych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki solidne podstawy gramatyki, którą poznajesz stopniowo i w małych porcjach ponad 130 ćwiczeń, dzięki którym utrwalasz nowy materiał W pakiecie: książka (232 str.) + GRATIS audiobook (1 godz. 54 min) czytany przez native speakera + e-book.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o La donna scomparsa Książka + CD mp3. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Włoski Kryminał z samouczkiem. Każdy komponent należy zamówić osobno.

La donna scomparsa:

Un segreto in fondo al mare: