logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Welcome Kids 2 Picture Flashcards

Welcome Kids 2 Picture Flashcards

wyprzedaż
Welcome Kids 2 Picture Flashcards
komponent: Picture Flashcards
język: angielski
wydawnictwo: Express Publishing
autor: Virginia Evans Jenny Dooley
ISBN / EAN: 9781844660407
Welcome Kids 2 Picture Flashcards
Produkt z wyprzedaży
63,00 zł oszczędzasz 31,50 zł (rabat 50%)
cena:31,50 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Karty obrazkowe (Picture Flashcards) Zestaw ok. 50 usztywnionych obrazków, które można wykorzystać do wprowadzania i utrwalania słownictwa, a także do gier i zabaw językowych. Jest to komponent kursu Welcome Kids – serii podręczników przeznaczonych dla małych dzieci, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z językiem angielskim oraz dla uczniów najmłodszych klas szkoły podstawowej.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Welcome Kids 2 Picture Flashcards. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.