logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
War Storm

War Storm

Red Queen Book 4

War Storm
kategoria: Children's Books, Fiction
autor: Victoria Aveyard
wydawnictwo: Orion Publishing Co
ISBN / EAN: 9781409175988
język: angielski
data wydania: 15/05/2018
oprawa: twarda
wymiary: 15.9 x 24.1 x 5 cm
stron: 672
War Storm
cena:86,40 zł
przewidywany czas sprowadzenia z zagranicy:
około 2-4 tygodnie
Kupuję
loader
Dodano 1 szt. produktu do koszyka.
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

The fourth and final book in the "Red Queen" series finds Mare resolving to overthrow the kingdom of Norta once and for all. Fans of "The Hunger Games" and "Divergent" will find plenty to engage within the combination of high drama and world creation throughout this fast-paced conclusion.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o War Storm. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.