logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Vocabulaire en dialogues debutant +CD

Vocabulaire en dialogues debutant +CD

wyprzedaż
Vocabulaire en dialogues debutant +CD
język: francuski
wydawnictwo: CLE INTERNATIONAL
autor: Evelyne Sirejols
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9782090352238
stan książki: Bardzo dobry
Vocabulaire en dialogues debutant +CD
Produkt z wyprzedaży
103,90 zł oszczędzasz 31,17 zł (rabat 30%)
cena:72,73 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Książka do nauki słownictwa języka francuskiego na przykładzie dialogów i konkretnych sytuacji komunikacyjnych. Książka zawiera 23 rozdziały (w każdym poruszane jest inne zagadnienie tematyczne). Każdy rozdział składa się z dialogu, obrazków z opisami, wyjaśnień oraz ćwiczeń sprawdzających i utrwalających. Do książki dołączona jest płyta CD audio z materiałem do odsłuchu.
Na końcu książki znajdują się rozwiązania do ćwiczeń.
Poziom początkujący

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Vocabulaire en dialogues debutant +CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.