logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Vademecum matura język niemiecki 2017

Vademecum matura język niemiecki 2017

Vademecum matura język niemiecki 2017
język: niemiecki
wydawnictwo: Greg
autor: Adrian Golis Kamil Golis Anna Lohn
etykiety: Matura Repetytorium maturalne - niemiecki
ISBN / EAN: 9788375176582
rok wydania: 2016
Vademecum matura język niemiecki 2017
39,98 zł oszczędzasz 6,00 zł (rabat 15%)
cena:33,98 zł
wysyłamy w 1-2 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Vademecum Matura - język niemiecki Wydawnictwa GREG zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnie obowiązującej formule. Całość jest zgodna z najnowszą podstawą programową i zawiera materiał dotyczący zarówno egzaminu ustnego, jak pisemnego.

Książka zawiera część dotyczącą egzaminu maturalnego wraz z podpowiedziami, jak się do niego skutecznie przygotować, zadania w pełni zgodne ze standardami maturalnymi oraz bogatą bazę słownictwa, umożliwiającą skuteczne przygotowanie się do wypowiedzi na każdy temat. Zadania zilustrowano przykładami oraz opatrzono kluczem odpowiedzi. Dołączono także płytę z nagraniami do zadań dotyczących rozumienia tekstu ze słuchu. Druga część książki to bogaty i wyczerpujący dział gramatyczny, również z szeroką bazą ćwiczeń. Całość uzupełnia oryginalny arkusz maturalny.

Vademecum Matura - język niemiecki Wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą dla tegorocznych maturzystów poziomu podstawowego i rozszerzonego oraz dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Książka w nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej! Dołączono tasiemki ułatwiające zaznaczenie potrzebnych fragmentów oraz komplet zakładek z nadrukowanymi najbardziej potrzebnymi wiadomościami. Całość w funkcjonalnej i estetycznej oprawie zintegrowanej, wraz z obwolutą.

Wielką zaletą naszych repetytoriów jest bardzo trafne przewidywanie pytań na tegorocznym egzaminie. W każdej publikacji uwzględniliśmy tegoroczne przewidywania oraz pewniaki na test i egzamin.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Vademecum matura język niemiecki 2017. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Vademecum matura język niemiecki 2017: