logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Vademecum matura język angielski 2018 Książka+CD

Vademecum matura język angielski 2018 Książka+CD

Vademecum matura język angielski 2018 Książka+CD
komponent: Książka+CD
język: angielski
wydawnictwo: Greg
autor: Daniela MacIsaac Dorota Ciężkowska-Gajda
etykiety: Matura Repetytorium maturalne - angielski
ISBN / EAN: 9788375176575
rok wydania: 2017
Vademecum matura język angielski 2018 Książka+CD
39,99 zł oszczędzasz 6,00 zł (rabat 15%)
cena:33,99 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Edgard promocja 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Vademecum Matura - język angielski Wydawnictwa GREG to książka zawierająca całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnie obowiązującej formule. Jest zgodna z najnowszą podstawą programową i zawiera materiał dotyczący zarówno egzaminu ustnego, jak pisemnego.

Vademecum zawiera część dotyczącą egzaminu maturalnego wraz z podpowiedziami, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie przygotowań, zadania każdego typu obowiązującego na egzaminie maturalnym oraz bogaty słowniczek tematyczny. Do zadań dołączono klucz odpowiedzi, umożliwiający sprawdzenie swoich wyników, oraz oryginalny arkusz maturalny. Książka zawiera też płytę z nagraniami do zadań dotyczących rozumienia tekstu ze słuchu. Druga część repetytorium to wyczerpujący dział gramatyczny, również z szeroką bazą zadań.

Vademecum Matura - język angielski Wydawnictwa GREG to doskonała pomoc zarówno dla maturzystów, jak i dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Książka w nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej! Dołączono tasiemki ułatwiające zaznaczenie potrzebnych fragmentów oraz komplet zakładek z nadrukowanymi najbardziej potrzebnymi wiadomościami. Całość w funkcjonalnej i estetycznej oprawie zintegrowanej, wraz z obwolutą.

Wielką zaletą naszych repetytoriów jest bardzo trafne przewidywanie pytań na tegorocznym egzaminie. W każdej publikacji uwzględniliśmy tegoroczne przewidywania oraz pewniaki na test i egzamin.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Vademecum matura język angielski 2018. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Vademecum matura język angielski 2018: