logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Uniweralny słownik POLSKO-WŁOSKI

Uniweralny słownik POLSKO-WŁOSKI

Uniweralny słownik POLSKO-WŁOSKI
komponent: POLSKO-WŁOSKI
język: włoski
wydawnictwo: REA
autor: Praca zboirowa pod redakcją M. Podrackiej
etykiety: Słowniki
ISBN / EAN: 9788371418396
rok wydania: 2008
Uniweralny słownik POLSKO-WŁOSKI
cena:220,00 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Słownik opracowany na podstawie "Lo Zingarelli minore - Vocabolario della lingua italiana - Edizione Terzo Millennio". Zanichelli editore, Bologna, Italia.

150.000 haseł, wyrażeń i zwrotów o przejrzystym układzie.Słownik ten jest adresowany do wszystkich, którym niezbędna jest znajomość współczesnego języka włoskiego, z jakim spotykamy się w literaturze, w prasie i innych mediach, w sytuacjach dnia codziennego. Praktyczny i współczesny – to dwie główne cechy tego słownika. Zawiera zarówno hasła języka ogólnego jak i niezbędne hasła terminologii technicznej, biznesowej i specjalistycznej. Dodatkowymi zaletami słownika są liczne skróty i skrótowce oraz wyrażenia idiomatyczne i informacje kulturowe.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Uniweralny słownik POLSKO-WŁOSKI. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Wioletta
 ·  ponad pięć lat temu
Świetnie zredagowana pozycja. Zawsze znajduję w nim hasło, które mnie interesuje. Zawiera bogaty zbiór haseł. Polecam go osobom uczącym się języka na każdym poziomie zaawansowania
To_ja
 ·  ponad pięć lat temu
Najlepszy słownik włosko-polski jaki znam.