logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Uczę się francuskiego śpiewająco + CD audio

Uczę się francuskiego śpiewająco

+ CD audio

Uczę się francuskiego śpiewająco + CD audio
komponent: + CD audio
język: francuski
wydawnictwo: Nowela
etykiety: Dla dzieci
ISBN / EAN: 9788389876133
Uczę się francuskiego śpiewająco + CD audio
cena:30,00 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Dzięki tej książeczce i dołączonej do niej płycie CD naukę języka francuskiego będzie mógł rozpocząć nawet trzylatek! Uczymy maluchy poprzez zabawę i piosenkę – wiadomo przecież, że im wcześniej rozpocznie się naukę języka obcego, tym, szybciej i trwalej udaje się go przyswoić.

Aby ułatwić Waszemu dziecku pierwsze kontakty z językiem francuskim, każdy z zaproponowanych tematów podzielony został na dwie części:

 • Część pierwsza to piosenka śpiewana przez dzieci. Towarzyszy jej objaśnianie najważniejszych słów.
 • W części drugiej pojawia się piosenka w wersji karaoke – dziecko samo może śpiewać piosenkę lub jej fragmenty. Melodii towarzyszą – w formie zabawy – dodatkowe ćwiczenia.

  Zamieszczone tu piosenki zostały napisane z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 6 lat – opowiadają o dziecięcym świecie i poruszają tematy bliskie każdemu przedszkolakowi.

 • Komentarze i opinie użytkowników

  napisz recenzję

  Napisz recenzję lub krótką opinię o Uczę się francuskiego śpiewająco + CD audio. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

  Newsletter księgarni Bookcity