logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Ucz się z nami. Testy egzaminacyjne z języka rosyjskiego.  Poziom B2 Książka+CD

Ucz się z nami. Testy egzaminacyjne z języka rosyjskiego. Poziom B2 Książka+CD

Ucz się z nami. Testy egzaminacyjne z języka rosyjskiego.  Poziom B2 Książka+CD
komponent: Książka+CD
język: rosyjski
wydawnictwo: Ewropa.ru
autor: Magda Tulska-Budziak Józef Dobrowolski Wojciech Sosnowski
etykiety: Egzaminy
ISBN / EAN: 9788392815532
Ucz się z nami. Testy egzaminacyjne z języka rosyjskiego.  Poziom B2 Książka+CD
Produkt niedostępny.
tytuł niedostępny

Opis produktu/serii

"Oddajemy w Państwa ręce zbiór testów z języka rosyjskiego na poziomie B2. Praca z nimi pozwoli wypracować umiejętności niezbędne przy kontroli znajomości języka i przygotowuje Państwa do wszelkiego rodzaju egzaminów z języka rosyjskiego: maturalnych, uczelnianych i certyfikacyjnych.Specyfiką naszych testów jest to, że zawierają wiedzę realioznawczą i w ten sposób nie tylko rozwijają kompetencje czysto językowe, ale również wzbogacają Państwa wiedzę o kulturze, historii i cywilizacji Rosji. Zaproponowane testy spełniają wymogi Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego i odpowiadają minimum leksykalno-gramatycznego języka rosyjskiego na poziomie B2 wg ALTE. W zbiorze zamieszczone są rozwiązania zadań, co pozwala na pracę samodzielną." Autorzy

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Ucz się z nami. Testy egzaminacyjne z języka rosyjskiego. Poziom B2 Książka+CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Ucz się z nami. Testy egzaminacyjne z języka rosyjskiego.. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Ucz się z nami. Testy egzaminacyjne z języka rosyjskiego. Poziom B1:

Ucz się z nami. Testy egzaminacyjne z języka rosyjskiego. Poziom B2: