logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Tydzień w Monachium. Niemiecki dla podróżujących

Tydzień w Monachium. Niemiecki dla podróżujących

Tydzień w Monachium. Niemiecki dla podróżujących
język: niemiecki
wydawnictwo: Poltext
autor: Agnieszka Drummer
etykiety: Samouczki
ISBN / EAN: 9788375615463
rok wydania: 2015
oprawa: miękka
Tydzień w Monachium. Niemiecki dla podróżujących
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
brak informacji o dostępności
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Wybierasz się do Niemiec lub innego kraju niemieckojęzycznego? Udaj się z autorkami do Monachium, aby w 7 dni poćwiczyć w tym pięknym mieście swój niemiecki. Książka składa się z 7 tematycznych lekcji (podróż samolotem i pociągiem, zwiedzanie miasta i komunikacja miejska, spożywanie posiłków, kupowanie pamiątek, uliczne szyldy i napisy). Ta książka to także 7 atrakcyjnie przygotowanych lekcji ważnych zagadnień niemieckiej gramatyki. Każda część zawiera ćwiczenia z kluczem. Do tego CD z nagraniami tekstów przez lektora Niemca i to w dwóch wersjach – bardzo wolnej oraz w normalnym tempie. No i dziesiątki kolorowych zdjęć! Poziom A2–B1.
Agnieszka Drummer to tłumaczka i lektorka języka niemieckiego, autorka nowatorskiej metody nauczania języków obcych oraz bestsellerowych podręczników. Od 25 lat mi

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Tydzień w Monachium. Niemiecki dla podróżujących. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity