logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Treetops Starter Class Book

Treetops Starter

Class Book

oceń ten produkt
średnia 2.3 | 10 ocen | 16 recenzji
Treetops Starter Class Book
komponent: Class Book
język: angielski
wydawnictwo: Oxford University Press
autor: Lisa Kester-Dodgson Sarah Howell
seria: Treetops
poziom: Treetops Starter
etykiety: Podręczniki Przedszkola i zerówki
ISBN / EAN: 9780194012041
Treetops Starter Class Book
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

4-częściowy kurs dla młodszych klas szkoły podstawowej, zgodny ze wszystkimi wytycznymi nowem podstawy porgramowej.


Treetops stworzony został z myślą o klasach, w których uczą się dzieci 6- i 7-latnie, dlatego wyposażony jest w wyjątkowo bogaty zeszyt ćwiczeń i różnorodne materiały uzupełniające. Każdy poziom kursu to materiał na 60 lekcji.


Treetops  łączy naukę języka angielskiego z innymi lekcjami w młodszych klasach szkoły podstawowej i uczy wartości takich, jak troska o środowisko i pomoc innym.

 
Kurs na każdą porę roku. Układ materiału i tematyka Treetops Starter oraz Treetops 1 łączą się z poszczególnymi porami roku, dzięki czemu:
 • to, czego dzieci uczą się na lekcjach angielskiego, zawsze odnosi się do otaczającego je świata ( np. jesienią dzieci poznają kolory jesiennego lasu),
 • nauczyciel ma okazję uczyć dzieci świadomości otaczającej ich przyrody i konieczności dbania o środowisko naturalne,
 • lekcje można wzbogacać projektami o tematyce ekologicznej.

 

Kurs, który zmienia się i dojrzewa z dziećmi:

 • Treetops Starter i Treetops 1 przenoszą dzieci do zaczarowanego lasu zamieszkałego przez elfy, dzięki czemu lekcje angielskiego pełne są zachwycających opowieści rozwijających wyobraźnię uczniów.
 • Treetops 2 i 3 pokazują dzieciom świat rzeczywisty i uczą kultury, geografii  i historii Wielkiej Brytanii, rozwijając w uczniach ciekawość świata.

 

Kurs, na który miło popatrzeć i którego miło posłuchać:

 • Piosenki wykonywane przez Bath Abbey Choir i nagrane przy współpracy telewizji BBC zostały opatrzone szczegółowymi wskazówkami dla nauczyciela, tak by wszystkie ważne słowa w nich występujące były poparte odpowiednimi gestami. Dzięki temu dzieci będą długo pamiętać piosenki.
 • Ścieżka dźwiękowa do historyjek nagrana przez BBC zamienia je w fascynujące słuchowiska, a specjalne ‘story cards” dla nauczyciela zawierają sugestie odnośnie sposobów opowiadania danej historyjki na lekcji.
 • Nauka nowych słów wspierana jest plakatem obrazującym tytułowe drzewo ze specjalną kieszenią na flashcards. Dzieci czekają na nowe słowa jak na niespodziankę, dzięki czemu są skupione i szybciej je zapamiętują. 

 

Kurs, który dopasowuje się do potrzeb każdego dziecka, każdej klasy i każdego nauczyciela:

 • Książka nauczyciela do Treetops 1 zawiera sekcję z ćwiczeniami poświęconą potrzebom 6-latków. Dzięki temu łatwiej jest pracować w klasie, w której uczą się razem dzieci 6- i 7-letnie.
 • W zeszytach ćwiczeń są specjalne strony Plus dla dzieci, które uczą się szybciej i potrzebują dodatkowych ćwiczeń, by nie nudzić się na lekcji.
 • Bogactwo materiałów dodatkowych pozwala na planowanie zupełnie innych lekcji z różnymi klasami przy realizacji tego samego tematu.
 
Kurs, który dopasowuje się do potrzeb każdego dziecka, każdej klasy i każdego nauczyciela:
 • Książka nauczyciela do Treetops 1 zawiera sekcję z ćwiczeniami, poświęconą potrzebom 6-latków. Dzięki temu łatwiej jest pracować w klasie, w której są dzieci 6- i 7- letnie.
 • W zeszytach ćwiczeń są specjalne strony Plus dla dzieci, które uczą się szybciej i potrzebują dodatkowych zadań, by nie nudzić się na lkecji.
 • Bogactwo materiałów dodatkowych pozwala na planowanie różnych lekcji z różnymi klasami przy realizacji tego samego programu.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Treetops Starter Class Book. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

mama 2-klasisty
użytkownik nie ocenił produktu  ·  ponad pięć lat temu
Treetops ma chyba na celu zniechęcenie dzieciaków do nauki angielskiego. Dziwne, że OUP wydało takiego gniota. Ten, kto pisał i zatwierdził tę pozycję nie ma pojęcia o metodyce nauczania początkowego. Niestety w szkole wybrano taki podręcznik. Klasa podzieliła się na dwie części: tych, którzy nic się nie uczą i nie lubią angielskiego oraz tych, którzy nie lubią angielskiego w szkole, ale mają lekcje poza nią, więc coś umieją. To wydawnictwo to porażka na całej linii. Rysunki wcale nie są ładne, piosenki i inne nagrania faktycznie ok.
nieznajoma
 ·  ponad pięć lat temu
taa, nauczycielka skacze po ksiazce, raaacja! te ksiazki to beznadzieja! moją wyrzucilam po szkole na smiecie! POWAGA!
napis
 ·  ponad pięć lat temu
Polecenia w podręczniku są po angielsku, a pani nam ich nie tłumaczy. Pani skacze po książce, nie uczymy się za koleją i nic nie wiemy!Jedynym plusem jest to, że obrazki są ładne, piosenki nie są najgorsze. Reszta do bani! Jestem w trzeciej klasie.
opinia o Treetops 3 Class Book
ojciec
użytkownik nie ocenił produktu  ·  ponad pięć lat temu
książka bez sensu jak dzieci mają pisac jeśli nawet liter polskich nie znają a kupic musisz bo nauczyciel ją wybrał pierwsze poznane slowo to jeż i wiewiórka
Asia
 ·  ponad pięć lat temu
Ksiązka nie uczy podstaw gramatyki, które powinny być wprowadzane juz na poziomie kl. II, nic dziwnego, że potem dzieci nie potrafia sklecic najprostszego zdania. Mało konkretna i stanowczo za droga
opinia o Treetops 3 Class Book
anglista
użytkownik nie ocenił produktu  ·  ponad pięć lat temu
Treetops jest bardzo mądrym podręcznikiem wymagającym nie tylko od ucznia ale i od nauczyciela.Cały kurs jest bardzo dobrze zintegrowany z treściami edukacji wczesnoszkolnej oraz zgodny z podstawa programową.W podręczniku są propozycje projektów edukacyjnych, które jak chyba wszystkim wiadomo wyzwalają u uczniów największy potencjał twórczy, uczą współpracy w grupie i samodzielnego poszukiwania wiedzy. Owszem piosenki też są rewelacyjne. A historyjki są tak przemyślane że nie ma tam słów z kosmosu. Ja po prostu prowadzę lekcje a w historyjkach uczniowie utwierdzają się że dobrze się nauczyli. Moi uczniowie są zachwyceni każdą lekcją
opinia o Treetops 1 Class Book
Korepetytorka
użytkownik nie ocenił produktu  ·  ponad pięć lat temu
Książki z tej serii są według mnie najgorzej zorganizowane , jeśli chodzi o naukę języka obcego. Mało treści, przykładów jak na lekarstwo, nie ma widocznych efektów. Uczę w tej chwili 3-klasistę, który nie umiał nawet ułożyć zdania " it is a pen"
Nie polecam kupna i popieram zdanie Pana Darka
Darek
 ·  ponad pięć lat temu
Wydawnictwo bardzo słabe. Wymagania do realizacji zadań niespójne z programem nauczania pisania, czytania i liczenia. Do tego słownictwo niespójne, niekompleksowe. Nawet dobór słownictwa do tematu jest dość wątpliwy. Dzięki poziomowi i programowi tego wydawnictwa moja córka w 2 klasie nie potrafi nawet powiedzieć nic o sobie. Korzystacie z Treetops? Musicie zapewnić swoim dzieciom lekcje dodatkowe.
No i jeszcze jeden idiotyzm - płyta dla ucznia, która nie ma pewnie z połowy materiału, który przewiduje książka i ćwiczenia, a do tego materiał na płycie nie jest ułożony w kolejności, lekcji i ćwiczeń, więc aby ćwiczyć z dzieckiem, trzeba skakać po całej płycie wg załączonej karteczki. Nasza właśnie się zgubiła, co przelało czarę goryczy. Zdecydowanie najgorszy kurs jaki dotąd widziałem. Jestem zażenowany.
opinia o Treetops 2 Class Book
machu picchu
 ·  ponad pięć lat temu
najbardziej rewelacyjne są piosenki!!
opinia o Treetops 1 Teachers Book
mama Asa
 ·  ponad pięć lat temu
Świetne książki - mój syn jst w pierwszej klasie, jest zachwycony angielskim... do tego świetna płytka do ćwiczeń w domu z rodzicami! POLECAM!!!!
opinia o Treetops 1 Teachers Book
Ania
 ·  ponad pięć lat temu
Ja uważam, że zestaw dla klasy pierwszej jest niedostosowany do postawy programowej edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci 6letnie, które poszły teraz do pierwszej klasy dopiero poznają litery i uczą się je łączyć, jak można kazać im pisać po śladzie w jaki sposób chcą? To uczy złych nawyków!
pablito
użytkownik nie ocenił produktu  ·  ponad pięć lat temu
to jakaś kpina, ten kto pisze ze jest odpowienia dla dzieci 6 i 7 lat z pewnością nie miał do czynienia z nauczanie tak małych dzieci... zmuszanie pisanie słówek w pierwszej klasie z dziećmi które uczą sie liter to czysty idiotyzm!!!
opinia o Treetops 2 Class Book
ania
użytkownik nie ocenił produktu  ·  ponad pięć lat temu
W pierwszej klasie nie czyta się historyjek - chyba, że ktoś nie rozumie poleceń, które są w tej książce. Jeżeli komuś nie odpowiada kurs to niech wybierze inny, a nie wypowiada się na temat o którym nie ma pojęcia.
opinia o Treetops Starter Class CD Class (1)
anglistka
 ·  ponad pięć lat temu
nie zgadzam się z przedmówcami. Korzystam z Treetops już drugi rok i uważam, że jest to świetna książka. Jest bardzo ciekawa, różnorodna i ma bardzo dużo ćwiczeń. Nie chcę robić antyreklamy innym ale mam porównanie z poprzednim podręcznikiem w którym było baaardzo mało zadań i bardzo mało słownictwa do nauki. Piosenki w Treetops są właśnie bardzo MELODYJNE! jak komuś słoń na ucho nadepnął to stwierdzi że nie są "chwytliwe".
opinia o Treetops 1 Class Book
lea - nauczyciel języka angielskirgo
użytkownik nie ocenił produktu  ·  ponad pięć lat temu
Podręcznik jest za trudny, w szczególności jeśli w klasie sa 6 i 7latki. Pisanie stanowczo za wczesnie, czytanie w historyjkach?? chyba jeszcze nie w 1 klasie. Piosenki mało chwytliwe.
metodyk
 ·  ponad pięć lat temu
Co za chaos we wprowadzaniu pisania i czytania! chyba ktoś nie przeczytał podstawy programowej. Stanowczo za dużo i za trudno, a do tego niekonsekwentnie.
opinia o Treetops 1 Class Book