logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo

Treetops 1 podręcznik

Treetops 1 podręcznik
komponent: Class Book
język: angielski
wydawnictwo: Oxford University Press
autor: Sarah Howell Lisa Kester-Dodgson
etykiety: Szkoła podstawowa klasy 1-3 Podręczniki Szkoła podstawowa - klasa 1
ISBN / EAN: 9780194012058
Numer dopuszczenia MEN: 311/1/2011
Treetops 1 podręcznik
35,20 zł oszczędzasz 10%
cena:31,68 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 3-4 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu

4-częściowy kurs dla młodszych klas szkoły podstawowej, zgodny ze wszystkimi wytycznymi nowem podstawy porgramowej.


Treetops stworzony został z myślą o klasach, w których uczą się dzieci 6- i 7-latnie, dlatego wyposażony jest w wyjątkowo bogaty zeszyt ćwiczeń i różnorodne materiały uzupełniające. Każdy poziom kursu to materiał na 60 lekcji.


Treetops  łączy naukę języka angielskiego z innymi lekcjami w młodszych klasach szkoły podstawowej i uczy wartości takich, jak troska o środowisko i pomoc innym.

 
Kurs na każdą porę roku. Układ materiału i tematyka Treetops Starter oraz Treetops 1 łączą się z poszczególnymi porami roku, dzięki czemu:
 • to, czego dzieci uczą się na lekcjach angielskiego, zawsze odnosi się do otaczającego je świata ( np. jesienią dzieci poznają kolory jesiennego lasu),
 • nauczyciel ma okazję uczyć dzieci świadomości otaczającej ich przyrody i konieczności dbania o środowisko naturalne,
 • lekcje można wzbogacać projektami o tematyce ekologicznej.

 

Kurs, który zmienia się i dojrzewa z dziećmi:

 • Treetops Starter i Treetops 1 przenoszą dzieci do zaczarowanego lasu zamieszkałego przez elfy, dzięki czemu lekcje angielskiego pełne są zachwycających opowieści rozwijających wyobraźnię uczniów.
 • Treetops 2 i 3 pokazują dzieciom świat rzeczywisty i uczą kultury, geografii  i historii Wielkiej Brytanii, rozwijając w uczniach ciekawość świata.

 

Kurs, na który miło popatrzeć i którego miło posłuchać:

 • Piosenki wykonywane przez Bath Abbey Choir i nagrane przy współpracy telewizji BBC zostały opatrzone szczegółowymi wskazówkami dla nauczyciela, tak by wszystkie ważne słowa w nich występujące były poparte odpowiednimi gestami. Dzięki temu dzieci będą długo pamiętać piosenki.
 • Ścieżka dźwiękowa do historyjek nagrana przez BBC zamienia je w fascynujące słuchowiska, a specjalne ‘story cards” dla nauczyciela zawierają sugestie odnośnie sposobów opowiadania danej historyjki na lekcji.
 • Nauka nowych słów wspierana jest plakatem obrazującym tytułowe drzewo ze specjalną kieszenią na flashcards. Dzieci czekają na nowe słowa jak na niespodziankę, dzięki czemu są skupione i szybciej je zapamiętują. 

 

Kurs, który dopasowuje się do potrzeb każdego dziecka, każdej klasy i każdego nauczyciela:

 • Książka nauczyciela do Treetops 1 zawiera sekcję z ćwiczeniami poświęconą potrzebom 6-latków. Dzięki temu łatwiej jest pracować w klasie, w której uczą się razem dzieci 6- i 7-letnie.
 • W zeszytach ćwiczeń są specjalne strony Plus dla dzieci, które uczą się szybciej i potrzebują dodatkowych ćwiczeń, by nie nudzić się na lekcji.
 • Bogactwo materiałów dodatkowych pozwala na planowanie zupełnie innych lekcji z różnymi klasami przy realizacji tego samego tematu.
 
Kurs, który dopasowuje się do potrzeb każdego dziecka, każdej klasy i każdego nauczyciela:
 • Książka nauczyciela do Treetops 1 zawiera sekcję z ćwiczeniami, poświęconą potrzebom 6-latków. Dzięki temu łatwiej jest pracować w klasie, w której są dzieci 6- i 7- letnie.
 • W zeszytach ćwiczeń są specjalne strony Plus dla dzieci, które uczą się szybciej i potrzebują dodatkowych zadań, by nie nudzić się na lkecji.
 • Bogactwo materiałów dodatkowych pozwala na planowanie różnych lekcji z różnymi klasami przy realizacji tego samego programu.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Treetops. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Treetops Starter:

Treetops 1:

 • 9780194012058
  35,20 zł -10%
  31,68 zł

Treetops 2:

Treetops 3: