logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Tout va bien! 3 podręcznik

Tout va bien! 3 podręcznik

wyprzedaż
Tout va bien! 3 podręcznik
Tout va bien! 3 podręcznik
Produkt z wyprzedaży
61,50 zł oszczędzasz 30,75 zł (rabat 50%)
cena:30,75 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Intensywny kurs języka francuskiego przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych, które rozpoczynają naukę języka francuskiego.

Każda z czterech części kursu przewidziana jest na ok. 120-150 godzin lekcyjnych. Cel i zawartość kursu zgodne z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.

  • Głównym celem kursu jest osiągnięcie niezależności w rozwijaniu sprawności komunikowania w języku francuskim oraz rozwój strategii uczenia się i samodzielnej pracy ucznia.
  • Materiał zawarty w podręczniku ukazuje sytuacje komunikacyjne w jakich może znaleźć się uczeń, uczy go wrażliwości na odmiany języka, stymuluje jego motywację oraz rozbudza ciekawość języka i kultury frankofońskiej.
  • Do podręcznika dołączono portfolio językowe ucznia.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Tout va bien! 3 podręcznik. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity