logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
logo
Tom and Keri. Zestaw do nauki angielskiego. książka + 4 DVD

Tom and Keri. Zestaw do nauki angielskiego.

książka + 4 DVD

Tom and Keri. Zestaw do nauki angielskiego. książka + 4 DVD
komponent: książka + 4 DVD
język: angielski
wydawnictwo: Universum Fabryka Multimediów
autor: Claire Selby
etykiety: Dla dzieci
ISBN / EAN: 9788326812859
Tom and Keri. Zestaw do nauki angielskiego. książka + 4 DVD
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Tom and Keri to serial animowany do nauki angielskiego stworzony specjalnie z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym (3-6).
Śledząc przygody bohaterów przedstawione w atrakcyjny, prosty sposób, dzieci bez trudu, całkiem naturalnie przyswajają nowy język.
 
Zapoznają się z podstawowym, dostosowanym do wieku słownictwem i strukturami gramatycznymi.
Program daje im szansę opanowania 500 wyrazów i zwrotów angielskich.
 
Serial składa się z 26 odcinków. Każdy odcinek ma inny temat i stanowi odrębną opowieść. Szczególnie ważną rolę odgrywają w tym programie specjalnie napisane na potrzeby nauki języka i przetestowane wcześniej piosenki i rymowanki (w liczbie ponad 50). Maluchy z łatwością zapamiętują je i śpiewają. Aby uzyskać możliwie najlepsze rezultaty, poszczególne odcinki powinny być odtwarzane i prezentowane we właściwej kolejności.
Zawarty w nich materiał leksykalny i gramatyczny został zakomponowany w sposób metodyczny, zakładający stopniowe przyswajanie i utrwalanie wiedzy i umiejętności. Na końcu każdego odcinka są lekcje wymowy kluczowego zestawu słów i zwrotów przygotowane w atrakcyjnej formie.
Cały serial został przygotowany w specjalnej książkowo-płytowej publikacji składającej się z 4 płyt DVD i książki adresowanej w pierwszej części do rodziców, a w drugiej do dzieci.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Tom and Keri. Zestaw do nauki angielskiego. książka + 4 DVD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

Newsletter księgarni Bookcity