logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
The Time Machine. Wehikuł czasu (poziom C1/C2) Książka ze słownikiem

The Time Machine. Wehikuł czasu (poziom C1/C2) Książka ze słownikiem

The Time Machine. Wehikuł czasu (poziom C1/C2) Książka ze słownikiem
komponent: Książka ze słownikiem
język: angielski
autor: H.G. Wells
wydawnictwo: Ze Słownikiem
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788365646149
The Time Machine. Wehikuł czasu (poziom C1/C2) Książka ze słownikiem
29,00 zł oszczędzasz 15%
cena:24,65 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Podobne tytuły:

Opis produktu/serii

Poziom C1/C2

Wehikuł czasu jest powieścią science fiction, napisaną przez H. G. Wells’a, w 1895 roku. Książka przedstawia wizję odległej o tysiące lat przyszłości. Cywilizacja zmierza ku zagładzie, a rasa ludzka uległa degeneracji. Książka opowiada historię młodego naukowca, którego marzeniem jest podróżowanie w czasie. Niestety gdy jego marzenie się spełnia nie trafia wcale do raju, tylko do świata niszczejącego i zmierzającego ku zagładzie.

Seria publikacji opracowanych i wydanych przez [ze słownikiem] ma na celu ułatwienie zrozumienia czytanych powieści. W odróżnieniu od wydawnictw dwujęzycznych pozostawia czytelnikowi interpretację znaczeń i kontekstów, a tym samym sprawia, że czytanie w języku obcym staje się nie tylko przyjemne ale i rozwija umiejętności językowe. Każda książka wydana przez Wydawnictwo [ze słownikiem] zawiera 3 słowniki ułatwiające jej zrozumienie i sprawiająca, że czytanie w języku angielskim staje się przyjemnością:

  • Słownik najczęściej występujących i najprostszych słów w danej publikacji. Znajomość słownictwa z tego słownika pozwala na zrozumienie ponad 80 % treści książki.
  • Podręczny słownik na marginesie każdej strony – zawiera wszystkie nowe słowa, które nie zostały ujęte w słowniku najczęściej występujących słów.
  • Kompletny słownik wszystkich słów i form, które wystąpiły w danej publikacji pozwala na odnalezienie nieznanego słowa jeżeli czytelnik zapomniał wcześniej wyjaśnionego znaczenia.

Klienci byli zainteresowani także...

Klienci, którzy kupili ten tytuł kupili również...

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu The Time Machine. Wehikuł czasu. Każdy komponent należy zamówić osobno.

The Time Machine. Wehikuł czasu (poziom C1/C2):