logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
The Tea Planter's Wife

The Tea Planter's Wife

The Tea Planter's Wife
kategoria: Fiction, Novels
autor: Dinah Jefferies
wydawnictwo: Penguin Books Ltd (UK)
ISBN / EAN: 9780241969557
język: angielski
data wydania: 3/09/2015
oprawa: miękka
wymiary: 12,8 x 19,8 x 3,2 cm
stron: 448
The Tea Planter's Wife
53,50 zł oszczędzasz 2,67 zł (rabat 5%)
cena:50,83 zł
czas sprowadzenia z zagranicy: 5-10 dni
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Nineteen-year-old Gwendolyn Hooper is newly married to a rich and charming widower, eager to join him on his tea plantation, determined to be the perfect wife and mother.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o The Tea Planter's Wife. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Kasia
 ·  | 2020-04-21 23:52:25
Dinah Jefferies łączy w swoich powieściach to co lubię najbardziej: egzotyczną scenerię, ciekawe tło historyczne,tajemnice pogłębiające  się z każdą przeczytaną stroną i oczywiście wątek miłosny, wnoszący powiew lekkości i namiętności." Żona plantatora herbaty" jest moim zdaniem najciekawszą pozycja pośród bogatego dorobku autorki. Młoda Angielka, Gwen przybywa na Cejlon do swojego świeżo poślubionego męża, właściciela plantacji herbaty. Początkowo historia wydaje się sielanką o której marzy każda z nas. Jej nowy dom położony jest pośród przepięknej,dzikiej przyrody, " otulony " wszechobecnym zapachem egzotycznych przypraw. Bohaterka od pierwszej chwili czuje, że to jej miejsce na ziemi.Przecież ma dzielić to wszystko ze wspaniałym mężczyzną. Ciśnie się na usta by dodać " i żyli długo i szczęśliwie"....Niestety szybko okazuje się, że jej ukochany skrywa sekrety przeszłości,które Gwen stopniowo odkrywa, brnąc równocześnie w kłamstwa, które oddalają od siebie małżonków i sprawiają, że los zadrwi sobie z ich szczęścia, burząc z pozoru poukładane życie. Czy uda im się je odbudować ? . Odpowiedź odnajdziecie w tekście. Szczerze polecam tę wciągającą i trudną do oderwania lekturę.

Newsletter księgarni Bookcity