logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo

The Snow Queen. Królowa Śniegu (poziom A2/B1) Książka ze słownikiem

The Snow Queen. Królowa Śniegu (poziom A2/B1) Książka ze słownikiem
komponent: Książka ze słownikiem
język: angielski
autor: Hans Christian Andersen
wydawnictwo: Ze Słownikiem
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) Lektury dla dzieci Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788365646224
The Snow Queen. Królowa Śniegu (poziom A2/B1) Książka ze słownikiem
19,00 zł oszczędzasz 15%
cena:16,15 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Podobne tytuły:

Opis produktu/serii

Poziom A2/B1

„Królowa śniegu” została napisana w 1844 roku przez Hansa Christiana Andersena i na zawsze wpisała się w kanon klasyki baśni. Opowieść ta opisuje losy dwójki dzieci – Gerdy i Kaja. Pewnego wiosennego dnia do oka chłopca dostaje się odłamek roztrzaskanego w przestworzach diabelskiego zwierciadła. Okruch ten zmienia go w dziecko krnąbrne, złośliwe i okrutne. Wbrew ostrzeżeniom babci, przywiązuje sanki do powozu Królowej Śniegu i odjeżdża w nieznane. Opuszczona i smutna Gerda wszczyna poszukiwania, wyruszając w niezwykłą podróż i narażając się na wiele niebezpieczeństw, aby uwolnić przyjaciela.

Seria publikacji opracowanych i wydanych przez [ze słownikiem] ma na celu ułatwienie zrozumienia czytanych powieści. W odróżnieniu od wydawnictw dwujęzycznych pozostawia czytelnikowi interpretację znaczeń i kontekstów, a tym samym sprawia, że czytanie w języku obcym staje się nie tylko przyjemne ale i rozwija umiejętności językowe. Każda książka wydana przez Wydawnictwo [ze słownikiem] zawiera 3 słowniki ułatwiające jej zrozumienie i sprawiająca, że czytanie w języku angielskim staje się przyjemnością:

  • Słownik najczęściej występujących i najprostszych słów w danej publikacji. Znajomość słownictwa z tego słownika pozwala na zrozumienie ponad 80 % treści książki.
  • Podręczny słownik na marginesie każdej strony – zawiera wszystkie nowe słowa, które nie zostały ujęte w słowniku najczęściej występujących słów.
  • Kompletny słownik wszystkich słów i form, które wystąpiły w danej publikacji pozwala na odnalezienie nieznanego słowa jeżeli czytelnik zapomniał wcześniej wyjaśnionego znaczenia.

Klienci byli zainteresowani także...

Klienci, którzy kupili ten tytuł kupili również...

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu The Snow Queen. Królowa Śniegu. Każdy komponent należy zamówić osobno.

The Snow Queen. Królowa Śniegu (poziom A2/B1):