logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
The Polar Bear Reader + kod CLIL App

The Polar Bear Reader + kod CLIL App

The Polar Bear Reader + kod CLIL App
komponent: Reader + kod CLIL App
język: angielski
wydawnictwo: Express Publishing
poziom językowy: B1
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) Discover Our Amazing World Readers Discover Our Amazing World Poziom B1
ISBN / EAN: 9781471517570
The Polar Bear Reader + kod CLIL App
31,00 zł oszczędzasz 3,10 zł (rabat 10%)
cena:27,90 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Discover Our Amazing World Readers to nowa, dokumentalna seria, która łączy naukę języka angielskiego z poznawaniem zagadnień z innych obszarów kształcenia. Seria została opracowana w oparciu o metodę CLIL - Content and Language Integrated Learning - i pozwala na jednoczesne nauczanie języka obcego i przekazywanie wiadomości z zakresu innych przedmiotów, np. biologii, historii, geografii. Pomaga uczniom zdobyć umiejętność posługiwania się językiem obcym w sytuacjach wykraczających poza sferę codziennej komunikacji. Rozwija także zdolność krytycznego myślenia, zachęca do podejmowania dyskusji i samodzielnego poszukiwania informacji w różnych źródłach.

Poszczególnym tytułom towarzyszy Multi-ROM (dostępny w pakiecie z książką) zawierający ścieżki dźwiękowe, filmy dokumentalne oraz klucz odpowiedzi do ćwiczeń i/lub aplikacja CLIL App umożliwiająca wysłuchanie ścieżek dźwiękowych, obejrzenie filmów oraz wykonywanie ćwiczeń w interaktywnej formie.

Seria "CLIL Readers: Discover Our Amazing World" uzyskała nominacją do prestiżowej nagrody ELTons 2014 w kategorii Innovation in Learner Resources.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o The Polar Bear Reader + kod CLIL App. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity