logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
The New York Review of Books

The New York Review of Books

wyprzedaż
The New York Review of Books
język: angielski
wydawnictwo: europress
etykiety: Czasopisma dwutygodnik
ISBN / EAN: 9770028750096
stan książki: Bardzo dobry
The New York Review of Books
Produkt z wyprzedaży
49,90 zł oszczędzasz 17,46 zł (rabat 35%)
cena:32,44 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Uznawane za najlepsze czasopismo literacko-intelektualne w języku angielskim. Założone w 1963 roku z potrzeby stworzenia nowego, niezależnego magazynu, w którym najciekawsze umysły naszych czasów rzetelnie omawiają nowe książki i aktualne wydarzenia. Tytuł powstał jako publikacja niezależna i taki pozostał do dzisiaj. Co dwa tygodnie publikuje recenzje książek i sztuk teatralnych, muzyki, teatru, tańca i filmu, od Manhattan-u Woody'ego Allena do wersji Król Lear 'a wg Kurosawy.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o The New York Review of Books. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity