logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
The Club

The Club

The Club
kategoria: Crime Stories
autor: Ellery Lloyd
wydawnictwo: Pan Macmillan
ISBN / EAN: 9781529039504
język: angielski
data wydania: 31/03/2022
oprawa: twarda
wymiary: 14.2 x 23.6 x 3.2 cm
stron: 352
The Club
105,30 zł oszczędzasz 5,26 zł (rabat 5%)
cena:100,04 zł
czas sprowadzenia z zagranicy:
5-10 dni
Kupuję
loader
Dodano 1 szt. produktu do koszyka.
Dodaj do przechowalni
najniższa cena z 30 dni: 94,91 zł

Opis produktu/serii

The second novel from Ellery Lloyd, author of Richard and Judy Book Club pick People Like Her, for fans of Lucy Foley and Liane Moriarty.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o The Club. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.