logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
The Catcher in the Rye

The Catcher in the Rye

The Catcher in the Rye
kategoria: Fiction, Novels
autor: Jerome D. Salinger
wydawnictwo: Hachette Book Group USA
ISBN / EAN: 9780316769488
język: angielski
oprawa: miękka
wymiary: 10,8 x 17,2 x 2 cm
stron: 214
The Catcher in the Rye
48,80 zł oszczędzasz 2,44 zł (rabat 5%)
cena:46,36 zł
przewidywany czas sprowadzenia z zagranicy: około 2-4 tygodnie
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Holden, knowing he is to be expelled from school, decides to leave early. He spends three days in New York City and tells the story of what he did and suffered there.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o The Catcher in the Rye. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

zoo34
 ·  | 2020-08-27 19:58:15
Książka The Catcher in the Rye (pol. “Buszujący w zbożu”) opowiada historię dorastającego Holdena Caulfielda, który jest naprawdę smutny, mierzy się z kłopotami wieku dojrzewania i po prostu nie potrafi odnaleźć się w otaczającym go świecie. W trakcie jej akcji dowiadujemy się wiele o życiu wrażliwego Caulfielda (poznajemy przeróżne historie, które opowiada sam bohater, od starej szkoły po jego relację z siostrą). Książka napisana jest prostym bardzo charakterystycznym językiem, którego używa sam główny bohater. Moim zdaniem, powinna ona być zrozumiała nawet dla osób, którzy nie są w pełni biegli w znajomości języka angielskiego, co z pewnością przyczynia się do dużej „poczytności” tej publikacji. Poza tym, sama akcja książki potrafi naprawdę wciągnąć, a tajemnicze zakończenie pozostawia szczególnie duże pole do interpretacji całego utworu.

Newsletter księgarni Bookcity