logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów

Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów

Piotr Borlik

Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów
autor: Piotr Borlik
wydawnictwo: Prószyński Media
ISBN / EAN: 9788382342062
Rok wydania: 2022
Stron: 456
Oprawa: Miękka
Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów
Produkt niedostępny.

Opis produktu/serii

Tajemnicze wzgórze, na którym trzy wiekowe dęby nie pozwalają rosnąć innym drzewom. Tajemnicza rodzina, w której w każdym pokoleniu tylko najstarsi synowie płodzą męskich potomków, zawsze trzech. Tajemnicze morderstwo, o którym nikt nie chce mówić. Prywatny detektyw Hubert Czarny dostaje zlecenie wyjaśnienia zbrodni, do której doszło w rezydencji rodziny Potockich. Już po pierwszych rozmowach z mieszkańcami dochodzi do wniosku, że nikomu nie zależy na znalezieniu mordercy, w dodatku każdy miał motyw i sposobność, by zabić. Pozostawiony sam sobie, Czarny bada skomplikowane relacje w ekscentrycznej rodzinie, prowadzące go w stronę sięgającej dziesięć pokoleń wstecz klątwy.
Piotr Borlik, rocznik 1986, inżynier po Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mistrz Holandii, a także laureat trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych. Otrzymał stypendium prezydenta Bydgoszczy dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury. Autor kryminałów "Boska proporcja", "Materiał ludzki", "Białe kłamstwa", "Zapłacz dla mnie", "Skłam, że mnie kochasz" i "Wymazani z pamięci".

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.