logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Szwedzki nie gryzie! Książka+CD

Szwedzki nie gryzie! Książka+CD

Szwedzki nie gryzie! Książka+CD
komponent: Książka+CD
język: szwedzki
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Samouczki
ISBN / EAN: 9788377886847
rok wydania: 2016
Szwedzki nie gryzie! Książka+CD
34,90 zł oszczędzasz 5,23 zł (rabat 15%)
cena:29,67 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Szwedzki nie gryzie! to już drugie wydanie kursu do nauki języka szwedzkiego w bestsellerowej serii Nie gryzie!
Innowacyjny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka szwedzkiego przeznaczony jest dla osób początkujących, które chcą szybko i skutecznie opanować podstawy języka na poziomie komunikatywnym.
Wyjątkowa metoda nauki opiera się na rozwiązywaniu licznych ćwiczeń trenujących wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie. Dzięki niej poznasz niezbędne słownictwo dotyczące 90 najważniejszych zagadnień, podstawy gramatyki i gotowe zwroty konwersacyjne.
W 13 rozdziałach tematycznych znajdziesz ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także ciekawostki o Szwecji. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach tłumaczeń ważnych lub trudnych słów i wyrażeń.
Dołączona gratis płyta CD Audio z ponad 70 minutami nagrań profesjonalnych lektorów pomaga w nauce poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów.
Szwedzki NIE GRYZIE! To kurs, z którym:
- poznajesz użyteczne słownictwo
- trenujesz znajomość gramatyki
- uczysz się gotowych wzorców konwersacyjnych
- ćwiczysz poprawną wymowę dzięki nagraniom na płycie CD Audio
- poznajesz współczesny, codzienny język szwedzki
Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki i przekonaj się, że szwedzki nie gryzie!

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Szwedzki nie gryzie! Książka+CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Paula
 ·  ponad pięć lat temu
Mój pobyt w Finlandii powoli nabiera rumieńców. Niestety język fiński jest tak trudny do nauki, że postanowiłam zacząć od nauki szwedzkiego. Język szwedzki jest drugim urzędowym językiem w Finlandii i znajdziemy go praktycznie wszędzie. Na każdym produkcie spożywczym oprócz nazwy fińskiej umieszczone są szwedzkie oznaczenia. Przyznam szczerze, że znacznie ułatwia to orientację czy kupiony przeze mnie produkt jest faktycznie tym czym myślę.

Przed przystąpieniem do nauki zależało mi przede wszystkim na nauce podstawowych zwrotów. Opanowanie podstawowych słówek, zwrotów grzecznościowych, które ułatwiły by mi życie w Helsinkach. Nie mam w planach dalszej nauki szwedzkiego, dlatego ten kurs wydał mi się idealny. Czy spełnił moje oczekiwania? Zdecydowanie tak.

Dzięki książce powoli udaje mi się opanować podstawowe nazwy produktów spożywczych, czynności, zwierząt czy liczebników. Aktywa nauka ułatwiona jest przez płytę zawierającą nagrania tekstów znajdujących się w każdym rozdziale. Z bólem stwierdzam, że artykulacja szwedzkich słówek chyba mnie przerosła. Nie czuję szwedzkiego i wydaje mi się, że języki skandynawskie raczej nie podbiją mojego serca. Żyjąc w Helsinkach muszę jednak do nich przywyknąć i zrobić wszystko co w mojej mocy, aby były mi bardziej przyjazne.

Nie zależało mi bardzo na zgłębianiu gramatyki, dlatego pomijałam te rozdziały. Jednakże zaznaczam, że gramatyce autorzy poświęcili dość dużo uwagi, uzupełniając teorię o zadania praktyczne.
opinia o Szwedzki nie gryzie! Książka + CD Audio

Newsletter księgarni Bookcity