logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
SuperKids Starter Student's Book + CD

SuperKids Starter Student's Book + CD

wyprzedaż
SuperKids Starter Student's Book + CD
komponent: Student's Book + CD
język: angielski
wydawnictwo: Macmillan
autor: Barbara Ściborowska Magdalena Kondro Ilona Kubrakiewicz
etykiety: Podręczniki Szkoła podstawowa klasy 4-8 przecena
ISBN / EAN: 9788388554902
SuperKids Starter Student's Book + CD
Produkt z wyprzedaży
41,90 zł oszczędzasz 20,95 zł (rabat 50%)
cena:20,95 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Nowoczesny, ambitny i ciekawy kurs języka angielskiego napisany przez polskich nauczycieli.
 

Doskonale opracowana seria podręczników dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Uczniom spodoba się modna, współczesna i bliska im tematyka, a także interesujące i różnorodne ćwiczenia językowe, dzięki którym nauka stanie się absorbująca i przyjemna. Nauczyciel zaś odnajdzie w serii bogactwo materiałów dodatkowych, które pozwolą mu na bardzo szybkie przygotowanie zajęć. SuperKids to kompletny, czteropoziomowy kurs, umożliwiający zarówno łagodne rozpoczęcie nauki dzieciom, które wcześniej nie miały kontaktu z językiem angielskim, jak i rozwijanie umiejętności językowych uczniom, którzy uczyli się angielskiego w klasach 1-3.
 

Warto wiedzieć:

  • Każda kolejna część serii ma inną formę, dobraną do zainteresowań uczniów, i odwołuje się do świata komiksów, książek, czasopism oraz nowoczesnych mediów.
  • Gry i zabawy językowe pozwalają na prawdziwą komunikację w języku angielskim.
  • Uczniowie zyskują solidne podstawy gramatyczne dzięki aktywnemu poznawaniu reguł i wielu urozmaiconym ćwiczeniom.
  • Bogata książka nauczyciela zawiera wiele praktycznych, dodatkowych materiałów: szczegółowych planów lekcji, oryginalnych zadań do powielania i pomysłów do wykorzystania podczas zajęć.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o SuperKids Starter Student's Book + CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity