logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Superkid Język angielski dla przedszkolaków Część 2

Superkid Język angielski dla przedszkolaków Część 2

Superkid Język angielski dla przedszkolaków Część 2
język: angielski
wydawnictwo: Aksjomat
etykiety: Dla dzieci Przedszkola i zerówki
ISBN / EAN: 9788381060387
rok wydania: 2017
stron: 16
Superkid Język angielski dla przedszkolaków Część 2
cena:8,90 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Przedszkolaki najlepiej uczą się przez zabawę. Potrzebują różnych bodźców oraz typów zadań, by się nie nudzić. Te wymagania spełniają książki z sympatycznym bohaterem – Superkidem. W części II dzieci dowiedzą się, jak się zachować na przyjęciu urodzinowym, poznają nazwy domowych sprzętów i pomieszczeń, zwierząt z zoo oraz sprzętów na placu zabaw. Zadania w tej książeczce wypełnia się, przyklejając naklejki i śpiewając piosenki. Sporo tu rymowanek i prostych, wpadających w ucho komunikatów w języku angielskim. Dużą atrakcją jest utrwalająca słówka gra planszowa na tekturze. W tej części Superkid przeżywa również piracką przygodę! Zapraszamy do zabawy.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Superkid Język angielski dla przedszkolaków Część 2. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Superkid Język angielski dla przedszkolaków. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Superkid Język angielski dla przedszkolaków Część 1:

Superkid Język angielski dla przedszkolaków Część 2: