logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Super Przyjaciele DC Uczę się angielskieg Nauka i zabawa

Super Przyjaciele DC Uczę się angielskieg Nauka i zabawa

Super Przyjaciele DC Uczę się angielskieg Nauka i zabawa
język: angielski
wydawnictwo: Egmont
autor: Adrianna Zabrzewska
etykiety: Dla dzieci
ISBN / EAN: 9788328145368
rok wydania: 2019
oprawa: miękka
format: 21.0x29.7cm
stron: 24
Super Przyjaciele DC Uczę się angielskieg Nauka i zabawa
cena:9,99 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Nauka i zabawa w jednym!
Ćwicz angielski z Superprzyjaciółmi DC! Przed tobą aż 24 strony zadań, ciekawostek i zagadek w doborowym towarzystwie. Naucz się języka szybko, sprawnie i z pasją. Rebusy, rozsypanki i inne zabawy słowne. Mnóstwo ciekawostek! Poszerz zasób słownictwa i poćwicz znane słówka!
Książka przeznaczona jest dla dzieci na wczesnym etapie nauki angielskiego. Sprawi frajdę również tym, którzy dopiero zaczną uczyć się języka. "DC Comics. Uczę się angielskiego" zawiera podstawowy zakres słownictwa, taki jak: liczby, kolory, przymiotniki opisujące charakter i emocje, nazwy dni tygodnia i miesięcy, określenia przestrzenne. Dodatkowo znajdziesz w niej słówka związane ze światem złoczyńców i bohaterów!
Książka zawiera naklejki. Dzięki temu, że jest zaangażowane na wielu poziomach (przyklejanie naklejek, twórcze zabawy słowne, rebusy, ćwiczenia z tworzeniem zdań), dziecko przyswoi sobie nowy zasób słownictwa i powtórzy znane słówka dużo efektywniej niż podczas nauki z podręcznika.
I am learning English!

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Super Przyjaciele DC Uczę się angielskieg Nauka i zabawa. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.