logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Stupieni. Język rosyjski. Klasa 4 Podręcznik z CD audio

Stupieni. Język rosyjski. Klasa 4 Podręcznik z CD audio

Stupieni. Język rosyjski. Klasa 4 Podręcznik z CD audio
komponent: Podręcznik z CD audio
język: rosyjski
wydawnictwo: WSiP
autor: Beata Gawęcka-Ajchel Anna Żelezik
etykiety: Szkoła podstawowa klasy 4-8 Podręczniki Szkoła podstawowa - klasa 4 Podręczniki szkolne
ISBN / EAN: 9788302154072
rok wydania: 2017 wyd.III
stron: 136
oprawa: miękka
Numer dopuszczenia MEN: 381/1/2011/2015
Stupieni. Język rosyjski. Klasa 4 Podręcznik z CD audio
cena:34,60 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Podręcznik Stupieni 4 jest przeznaczony do realizacji w wymiarze dwóch godzin w tygodniu. Podręcznik obejmuje trzynaście rozdziałów. Wszystkie rozdziały zawierają zagadnienia artykulacyjno-graficzne, leksykalne i uwzględniają problemy gramatyczne pojawiające się w tekstach.

Każdy rozdział części podstawowej otwiera ilustrowany słownik tematyczny oraz ilustracja wieloelementowa, mająca wspomagać zapamiętywanie nowej leksyki i jej aktywizację. Formy gramatyczne i konstrukcje leksykalne są wprowadzane w mikrokontekście, a następnie objaśniane. Uczeń styka się z nimi w ćwiczeniach, dialogach, i tekstach, a następnie utrwala w module powtórzeniowym.

Podręcznik jest bogato ilustrowany, aby w pełni wykorzystać charakterystyczne dla dzieci myślenie konkretne. Rysunki i fotografie są ponadto pomocne podczas objaśniania nowego słownictwa z pominięciem polskich odpowiedników. Dobór tekstów, słownictwa oraz materiału gramatycznego ma umożliwić uczniom zdobycie kompetencji komunikacyjnej, a jednocześnie kształtować wszystkie sprawności językowe. Zawarte w podręczniku elementy krajoznawcze, realio- i kulturoznawcze służą temu, by zainteresować ucznia geografią, kulturą i historią Rosji, a ponadto motywować go do aktywnego uczenia się. Aby urozmaicić naukę języka i wprowadzić do lekcji element zabawy, do każdego rozdziału zostały wprowadzone wierszyki, piosenki, żarty, krzyżówki oraz gry językowe. Istotną cechą podręcznika jest wyróżnienie komentarzy gramatycznych.

Podręcznik jest wpisany do wykazu podręczników MEN dopuszczonych do użytku szkolnego, przeznaczonych do kształcenia ogólnego, dostosowanych do wieloletniego użytku.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Stupieni. Język rosyjski. Klasa 4 Podręcznik z CD audio. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Stupieni. Język rosyjski. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Stupieni. Język rosyjski. Klasa 4:

Stupieni. Język rosyjski. Klasa 5:

Stupieni. Język rosyjski. Klasa 6: