logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Stufen International 3 podręcznik metodyczny

Stufen International 3 podręcznik metodyczny

wyprzedaż
Stufen International 3 podręcznik metodyczny
komponent: podręcznik metodyczny
język: niemiecki
wydawnictwo: Lektorklett
autor: K. Vorderwülbecke A. Vorderwülbecke
etykiety: Szkoły średnie przecena Szkoły ponadgimnazjalne
ISBN / EAN: 9783126752916
Stufen International 3 podręcznik metodyczny
Produkt z wyprzedaży
39,90 zł oszczędzasz 19,95 zł (rabat 50%)
cena:19,95 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Podręcznik dla młodzieży i dorosłych dla szkół ponadgimnazjalnych przeznaczony dla osób rozpoczynających naukę języka niemieckiego jako pierwszego języka obcego.

Numer dopuszczenia przez MENiS - 166/02

Kurs odwołuje się do "Programu nauczania języka niemieckiego jako pierwszego języka obcego w liceum profilowanym, liceum ogólnokształcącym i technikum. Kurs dla początkujacych". Numer dopuszczenia przez MENiS - DKOS-4015-71/02.

Kurs ten oparty został na najnowszych osiągnięciach dydaktyki języków obcych. Celem i sposobem nauki jest komunikowanie się w języku niemieckim. Zawiera on:
* bogactwo wiadomości na temat kultury, geografii i życia codziennego krajów niemieckojęzycznych (autentyczne teksty)
* ciekawe i praktyczne projekty i ćwiczenia stymulujące aktywność uczniów (np. listy, raporty, referaty, prezentacje, praca grupowa, etc.)
* kolorowe ilustracje, rysunki i fotografie podnoszą standard edytorski i czynią pracę z podręcznikiem prawdziwą przyjemnością.

Ponadto:
* wszystkie sprawności rozwijane są równomiernie od samego początku kursu (rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu pisanego, mówienie i pisanie)
* gramatyka wprowadzana jest małymi porcjami, w prosty sposób, z wykorzystaniem pomysłowych diagramów, wierszyków i innych środków mnemotechnicznych
* staranne rozplanowanie materiału powoduje, że podręcznik jest niezwykle przejrzysty.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Stufen International 3 podręcznik metodyczny. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity