logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Straightforward Beginner Workbook-key Pack

Straightforward Beginner Workbook-key Pack

wyprzedaż
Straightforward Beginner Workbook-key Pack
komponent: Workbook-key Pack
język: angielski
wydawnictwo: Macmillan
autor: Ceri Jones Philip Kerr Jim Scrivener
etykiety: Kursy dla dorosłych przecena
ISBN / EAN: 9781405075176
dostępnych sztuk: 16
Straightforward Beginner Workbook-key Pack
Produkt z wyprzedaży
45,00 zł oszczędzasz 22,50 zł (rabat 50%)
cena:22,50 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Zeszyt ćwiczeń to nie tylko znakomite ćwiczenia powtórzeniowe i utrwalające, ale również ciekawe teksty do czytania. Dodatkowa lekcja poświęcona reading skills po każdej jednostce z pewnością zachęci uczniów do rozwijania tej sprawności. Do ćwiczeń dołączono również płytę audio CD z nagraniami tekstów do czytania i dyktandami, aby uczniowie mogli samodzielnie ćwiczyć wymowę. Kurs pisania uczy poprawnego tworzenia tekstów w języku angielskim.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Straightforward Beginner Workbook-key Pack. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity