logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Sprytny słownik hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański

Sprytny słownik hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański

Sprytny słownik hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański
język: hiszpański
wydawnictwo: Lingea
etykiety: Słowniki
ISBN / EAN: 9788365633101
rok wydania: 2017
Sprytny słownik hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański
34,90 zł oszczędzasz 3,49 zł (rabat 10%)
cena:31,41 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 2-3 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Oddajemy do Państwa rąk zupełnie nowy słownik języka hiszpańskiego, przeznaczony przede wszystkim dla uczniów i studentów. Z uwagi na szeroki zakres materiału nasz słownik będzie również bogatym źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych językiem. Hasła do naszego słownika zostały dobrane tak, by nie zabrakło w nim najbardziej przydatnych wyrazów i zwrotów, również tych używanych w mowie potocznej.

Szczególna uwaga została zwrócona na przejrzysty układ haseł, a praktyczne przykłady ukazują, jak poprawnie używać danych słów w różnych kontekstach i utartych wyrażeniach. Nieocenioną pomocą dla uczniów będą również porady dotyczące problematycznych słów.

Do słownika dołączony został szczegółowy przegląd gramatyki, wraz z przykładami ilustrującymi użycie omawianych zasad w praktyce. Dzięki temu przyswojenie sobie podstaw języka stanie się jeszcze łatwiejsze.

Wyjątkowo ciekawym dodatkiem do naszego słownika są rozmówki, które mogą posłużyć jako interesujący materiał pomocniczy na lekcjach, podczas przygotowań do matury, a także samodzielnej nauki. Praktyczne tematy dotyczące szkoły i pracy, życia codziennego oraz zainteresowań na pewno okażą się pomocne w nabieraniu swobody wypowiedzi i rozwijaniu umiejętności językowych.

Mamy nadzieję, ze nasz słownik okaże się niezastąpioną pomocą w codziennej nauce języka.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Sprytny słownik hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Sprytny słownik hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański: