logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Spider-man: Kraven's Last Hunt

Spider-man: Kraven's Last Hunt

Spider-man: Kraven's Last Hunt
kategoria: Cartoons, Comics
współautorzy: Mike Zeck
wydawnictwo: Marvel Comics
ISBN / EAN: 9780785134503
język: angielski
data wydania: 10/01/2008
oprawa: miękka
wymiary: 17,1 x 25,7 x 1,3 cm
stron: 168
Spider-man: Kraven's Last Hunt
cena:69,80 zł
ponad 4 tygodnie
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Collects "Web Of Spider-Man 31-32, Amazing Spider-Man 293-294" and "Spectacular Spider-Man 131-132". Ages: 13+.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Spider-man: Kraven's Last Hunt. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Kalafior
 ·  | 2020-02-18 19:18:31
,,Kraven's Last Hunt" czyli ,,Ostatnie łowy Kravena" to prawdziwy klasyk, jeśli chodzi o komiksy ze Spider-Manem. Dzieło J.M. DeMatteisa (scenariusz) i Mike'a Zecka (ilustracje) pokazuje, że przygody Człowieka-Pająka mogą być prawdziwym dziełem sztuki.
Kraven, jeden z najstarszych wrogów Spider-Mana czuje, że zbliża się jego koniec. Przed śmiercią postanawia jednak stać się swoim nieprzyjacielem, stać się Człowiekiem-Pająkiem. Prawdziwy superbohater zostaje pochowany żywcem.
Scenarzyście udało się stworzyć opowieść, która z jednej strony jest mroczna, niepokojąca a jednocześnie nie epatuje niepotrzebnym okrucieństwem, wciąż jest tu miejsce na pochwałę uniwersalnych wartości takich jak troska o drugiego człowieka i współczucie. Pomimo konwencji superbohaterskiej emocje i dylematy bohaterów wypadają bardzo naturalnie. Zarówno Peter Parker, czyli prawdziwy Spider-Man jak i reszta postaci mają swoje role, które DeMatteis pisze po mistrzowsku pozwalając im wybrzmieć jednocześnie dbając, by jeden wątek nie zdominował innych. Sam Kraven, ukazywany wcześniej jako po prostu jeden z wrogów Spider-Mana, staje się tu tragicznym antybohaterem świadomym swej śmiertelności i kierującym się swoistym kodeksem honorowym.
Na szczególną uwagę zasługują też ilustracje Mike'a Zecka. Szczegółowe, ekspresyjne, niejednokrotnie niepokojące, ale nigdy nie popadające w przesadę rysunki tworzą prawdziwą ucztę dla oka. Nic, tylko czytać i oglądać.

Newsletter księgarni Bookcity