logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
cena:116,00 zł
wysyłamy w 3-4 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Speaker’s Box to pomoc dydaktyczna, która pozwala rozwijać umiejętność wypowiadania się oraz krytycznego myślenia. Uczniowie losują karty ze specjalnego pudełka, co wnosi dodatkowo element zabawy na lekcję. Każda karta jest dwustronna: na jednej stronie umieszczono fotografię, na drugiej – temat. Ponadto w zestawie znajduje się 14 czystych kart, na których można zmywalnym pisakiem zapisać własne propozycje tematów. Karty są podzielone na cztery oznaczone kolorami  grupy tematyczne:

Zdecyduj, co wolisz (Would you rather be a teacher or a chef?; Would you rather be embarrassed or scared?).
Powiedz, co lubisz (Describe a book you like.; Share what you like to do with your family).
Krok po kroku, czyli przebieg wydarzeń lub instrukcja (How do you get ready for school?, What are the steps to making a phone call?).   
Opis ilustracji zamieszczonej na karcie i przewidywanie, co jeszcze może się wydarzyć (What’s happening here? What comes next?).

Nauczyciel może w pudełku umieścić wszystkie karty lub wybrać te, które wydadzą się najbardziej w danej chwili adekwatne – w zależności np. od stopnia zawansowania uczniów lub tematyki zajęć.
Speaker’s Box znakomicie sprawdzi się na lekcjach prowadzonych z klasą lub grupą albo na zajęciach typu one-to-one.

Zestaw zawiera:

86 kart z tematami wypowiedzi ustnych,
14 czystych kart,
pudełko,
krótki przewodnik dla nauczyciela (Teacher’s Guide).

Wysokość pudełka: 12,5 cm.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Speaker's Box. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity