logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Snapshot Compact 2 PL ćwiczenia

Snapshot Compact 2 PL ćwiczenia

wyprzedaż
Snapshot Compact 2 PL ćwiczenia
komponent: Student's Book/Workbook
język: angielski
wydawnictwo: Longman - Pearson Education
autor: Chris Barker Ingrid Freebairn Olivia Johnston Brian Abbs
etykiety: Podręczniki przecena Gimnazjum
ISBN / EAN: 9780582498860
Snapshot Compact 2 PL ćwiczenia
Produkt z wyprzedaży
74,90 zł oszczędzasz 37,45 zł (rabat 50%)
cena:37,45 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Snapshot Compact to czteroczęściowy kurs języka angielskiego dla gimnazjów, zgodny z programami nauczania zatwierdzonymi przez MENiS nr DKW 4014-44/00 i DKW4014-45/00.


Snapshot Compact to:
* mniejsza liczba godzin lekcyjnych,
* więcej powtórzeń,
* niższa cena,
* książka ucznia połączona z zeszytem ćwiczeń.


Snapshot Compact jest adaptacją popularnego kursu Snapshot, przeznaczoną dla klas o mniejszej liczbie godzin języka angielskiego i większej liczbie uczniów w grupie. Trzy pierwsze poziomy kursu Snapshot zostały przekształcone w cztery części Snapshot Compact. Sposób selekcji materiału i nową strukturę podręcznika szeroko konsultowaliśmy z polskimi nauczycielami. Dwie pierwsze części obejmują materiał leksykalno-gramatyczny Snapshot Starter, część 3 odpowiada poziomowi Snapshot Elementary, a część 4 - Snapshot Pre-Intermediate.


Podręcznik Snapshot Compact zachowuje wszystkie cenione przez polskich nauczycieli i uczniów cechy kursu Snapshot, takie jak:
* wiarygodni bohaterowie,
* autentyczny język,
* interesujące tematy związane z życiem nastolatków,
* zadania w części ćwiczeniowej podzielone na 3 grupy, zróżnicowane pod względem trudności językowej,
* możliwość rozpoczęcia zajęć od poziomu zerowego albo nieco wyższego; poziom 1 jest przeznaczony dla tych, którzy nie znają języka angielskiego, poziom 2 - dla uczniów znających podstawy języka.


Snapshot Compact zawiera ponadto:
* rozdziały wprowadzające (w dwóch piwerwszych częściach), przypominające podstawowe struktury i słownictwo, które uczniowie powinni byli opanowaćw poprzednich latach nauki,
* polecenia w języku polskim w części pierwszej i w ćwiczeniach w części drugiej,
* tabele gramatyczne i wyjaśnienia gramatyki w języku polskim,
* lekcje kulturowe, projekty, piosenki i regularne powtórki.


Snapshot Compact to także:
* niższa cena dzięki połączeniu podręcznika i zeszytu ćwiczeń w jednej książce,
* gwarantowany sukces - udane i efektywne lekcje języka angielskiego w gimnazjum

Snapshot Compact zawiera polecenia w języku polskim w części pierwszej i w ćwiczeniach w części drugiej a także tabele gramatyczne i wyjaśnienia gramatyki w języku polskim. Dodatkowe elementy kultury polskiej znajdują się w projektach, takich jak projekt dotyczący Gdańska w Compact 3, czy projekt związany z telenowelą „Klan” w Compact 4.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Snapshot Compact 2 PL ćwiczenia. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity