logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Słownictwo francuskie do matury

Słownictwo francuskie do matury

Słownictwo francuskie do matury
język: francuski
wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
autor: Zuzanna Borg Adrien Fabre
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788374466127
Słownictwo francuskie do matury
cena:13,90 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 3-4 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Słownictwo francuskie do matury jest materiałem pomocniczym w nauczaniu i uczeniu się języka francuskiego w zakresie leksyki. Głównym celem publikacji jest uporządkowanie w skondensowanej formie słownictwa obowiązującego na egzaminie maturalnym z języka francuskiego.
 
· Publikacja zawiera słownictwo podzielone, zgodnie ze Standardami wymagań egzaminacyjnych, na 16 zakresów tematycznych: Człowiek; Szkoła; Praca; Świat przyrody  itd., ułatwiając tym samym poszukiwanie potrzebnych słów.

· Każdy zakres tematyczny mieści się na dwóch stronach publikacji i ułożony jest w formie mapy myśli. Np. zakres L’être humain podzielony jest na podgrupy tematyczne: L’apparence physique ; Les traits de caractère ; Les émotions et les sentiments ; Les données personnelles ; Les problèmes éthiques. Zastosowanie map myśli ułatwia zapamiętywanie słownictwa.

· Bardzo często słownictwo podzielone jest według aktów mowy, co ułatwia tworzenie dialogów. Np. w zakresie Les achats et les services w podgrupie Vente et achats mamy : demander un produit czy demander le prix.

· Publikacja adresowana jest do uczniów zdających maturę podstawową lub rozszerzoną z języka francuskiego. Słownictwo obowiązujące uczniów na wyższym poziomie zostało specjalnie wyróżnione graficznie.

· Książka może być wykorzystywana przez nauczycieli  na lekcjach języka francuskiego w trakcie całego procesu kształcenia,
w ramach wprowadzania czy utrwalania określonego słownictwa.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Słownictwo francuskie do matury. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Słownictwo francuskie do matury: