logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Seven Days in June

Seven Days in June

Seven Days in June
kategoria: Fiction, Novels
autor: Tia Williams
wydawnictwo: Quercus Publishing Plc
ISBN / EAN: 9781529418934
język: angielski
data wydania: 7/06/2022
oprawa: miękka
wymiary: 13 x 19.1 x 2.7 cm
stron: 327
Seven Days in June
78,30 zł oszczędzasz 3,91 zł (rabat 5%)
cena:74,39 zł
czas sprowadzenia z zagranicy:
5-10 dni
Kupuję
loader
Dodano 1 szt. produktu do koszyka.
Dodaj do przechowalni
najniższa cena z 30 dni: 64,13 zł

Opis produktu/serii

A witty, romantic and sexy novel of two writers and their second chance at love set in the middle of a New York summer. Perfect for fans of Talia Hibbert, Jasmine Guillory and Mhairi McFarlane.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Seven Days in June. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.