logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Sekrety kawy

Sekrety kawy

Poradnik dla amatorów i profesjonalistów

Marcin Rusnarczyk

Sekrety kawy
autor: Marcin Rusnarczyk
wydawnictwo: Bernardinum
ISBN / EAN: 9788378233855
Rok wydania: 2022
Stron: 164
Oprawa: Twarda
Sekrety kawy
Produkt niedostępny.
najniższa cena z 30 dni: 24,08 zł

Opis produktu/serii

Dziś kawa to najpopularniejszy trunek na świecie. Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez kubka tego aromatycznego napoju, ale jedynie nieliczni potrafią sposób jej parzenia podnieść do rangi dzieła sztuki.
„Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów”, krok po kroku, wprowadza w świat wyrafinowanych smaków i zapachów. Czytelnik trafia w dobre ręce. Pod okiem doświadczonego baristy i trenera, nie ruszając się z domu, przechodzi praktyczny kurs obsługi zarówno profesjonalnych, jak i domowych urządzeń do parzenia kawy oraz przygotowywania napojów na jej bazie. Dzięki tej książce i zawartym w niej wskazówkom, picie kawy nigdy już nie będzie takie samo. Zdobyta wiedza pozwoli rozkosznie delektować się jej smakiem i czerpać przyjemność z każdej kropli.
Sposób picia kawy to element stylu życia. To, jaką kawę pijemy, w jaki sposób ją przygotowujemy i podajemy, odzwierciedla nasze tempo życia oraz indywidualne upodobania. I jeszcze rzecz najistotniejsza – nie pijcie kawy samotnie, bo odbieracie sobie połowę przyjemności. Poczęstujcie swoich bliskich, przyjaciół, znajomych w pracy. Wpadną w zachwyt – to gwarantowane, a niewykluczone, że sami zechcą dołączyć do grona pasjonatów „czarnego złota”.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Sekrety kawy. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.