logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Schritte international neu 1 Podręcznik + ćwiczenia

Schritte international neu 1 Podręcznik + ćwiczenia

wyprzedaż
Schritte international neu 1 Podręcznik + ćwiczenia
komponent: Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń (+ Audio CD 1 szt.)
język: niemiecki
wydawnictwo: Hueber
autor: Urszula Krajewska Agnieszka Mizak
etykiety: Szkoły ponadgimnazjalne Kursy dla dorosłych Podręczniki Liceum - klasa 1 Technikum - klasa 1 Szkoła zawodowa - klasa 1 Szkoły językowe i uczelnie Podręczniki szkolne Szkoły średnie
ISBN / EAN: 9783193010827
Numer dopuszczenia MEN: NPP: 962/1/2019 SPP: 1040/1/2019
stan książki: Brak
dostępnych sztuk: 10
Schritte international neu 1 Podręcznik + ćwiczenia
Produkt z wyprzedaży
68,50 zł oszczędzasz 6,85 zł (rabat 10%)
cena:61,65 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży
PROMOCJA
Edgard promocja 30%
PROMOCJA

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Schritte international neu jest nową edycją znanego wszystkim kursu Schritte international. Czym różni się nowa edycja od wcześniejszej ? Schritte international neu zawiera kompletnie nowy layout i Fotohörgeschichten, nowością jest także sekcja Zwischendurch mal zawierająca szeroką gamę zadań dodatkowych, indywidualizujących pracę na lekcji w postaci małych zadań nawiązujących do projektów, filmów czy piosenek. Całkowicie nowe są również filmy i aplikacja na smartfony i tablety. Schritte international neu daje kursantom nie tylko możliwość opanowania języka codziennego, przygotowuje do funkcjonowania językowego również w środowisku zawodowym.