logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Sage und Schreibe - Neubearbeitung. Übungswortschatz Grundstufe A1-B1 mit Lösungen + CD

Sage und Schreibe - Neubearbeitung. Übungswortschatz Grundstufe A1-B1 mit Lösungen + CD

Sage und Schreibe - Neubearbeitung. Übungswortschatz Grundstufe A1-B1 mit Lösungen + CD
język: niemiecki
wydawnictwo: Lektorklett
autor: Ulrike Tallowitz Christian Fandrych
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9783126753579
rok wydania: 2015
Sage und Schreibe - Neubearbeitung. Übungswortschatz Grundstufe A1-B1 mit Lösungen + CD
90,00 zł oszczędzasz 9,00 zł (rabat 10%)
cena:81,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opinia Bookcity

Książka Sage und Schreibe jest doskonałą pozycją dla tych wszystkich osób, które, ucząc się języka niemieckiego, szukają możliwości systematyzacji dotychczas opanowanego słownictwa od poziomu A1 do B1. W szczególności warta jest ona polecenia tym wszystkim, którzy chcą się przygotować w sposób profesjonalny do egzaminu certyfikacyjnego na poziomie B1 Instytutu Goethego lub Instytutu Austriackiego. Ponadto publikacja Sage und Schreibe jest w pełni kompatybilna tematycznie z większością dostępnych na rynku podręczników do nauki języka niemieckiego. Oznacza to, że uwzględniono w niej zakresy leksykalne obejmujące zarówno osoby początkujące, jak i średnio zaawansowane.

Książka Sage und Schreibe posiada przejrzysty układ tematyczny a pod względem prezentacji słownictwa oparta jest na zasadzie progresji, czyli stopień trudności leksykalnej ma charakter rosnący wraz z kolejnymi rozdziałami. Pozycja składa się z 99 zagadnień tematycznych, które ujęto w 23 rozdziały. Uczeń znajdzie tutaj takie zagadnienia jak np. dane osobowe; zawody i kariera – poszukiwanie pracy, CV i list motywacyjny; relacje międzyludzkie – rodzina, dom, przyjaciele; określanie czasu – pory dnia, pory roku, dni tygodnia, miesiące, lata, a także orientacja w mieście, w tym zakupy – spożywcze i odzieżowe, wizyta w banku i na poczcie oraz u lekarza, środki lokomocji – również podróż i pobyt w hotelu, ponadto jedzenie – w domu i w restauracji; sposoby spędzania wolnego czasu; uczestnictwo w życiu kulturalnym – kino, teatr, literatura, święta i zwyczaje, oraz wiele innych.

Pozycję Sage und Schreibe opracowano w sposób bardzo atrakcyjny: słownictwo każdego z 99 zagadnień tematycznych jest prezentowane przy pomocy rysunków, diagramów i zabawnych dialogów. Książka zwiera też podstawowe zwroty idiomatyczne oraz typowe kolokacje, w tym warianty językowe stosowane poza Niemcami, w Austrii i Szwajcarii. Każdemu zagadnieniu tematycznemu towarzyszy zestaw ćwiczeń o różnym stopniu trudności i typie zadań. Sage und Schreibe zawiera dwie płyty CD z nagraną wymową trudniejszych wyrazów i zwrotów a także dialogi do ćwiczeń. Umieszczony na jej końcu klucz czyni z niej idealną pozycję dla samouków.

Opis produktu/serii

Diese grundlegende Neubearbeitung des Übungswortschatzs Sage und Schreibe ist sorgfältig auf den Wortschatz des Goethe-/ÖSD-Zertifikats B1 abgestimmt. Die begleitende Audio-CD* trainiert mit vielen Hörbeispielen und Aufgaben das schriftlich Gelernte in der Sprachpraxis.

99 thematisch geordnete Kapitel:

Pro Thema eine Doppelseite: links Wortschatz, rechts passende Übungen
Einstieg mit situativen Bild und Textimpulsen
Viele Kontextbeispiele, Lern- und Merkhilfen
Lösungen und alphabetisches Register im Anhang

* Die Hörbeispiele können außerdem kostenlos heruntergeladen werden (MP3).

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Sage und Schreibe - Neubearbeitung. Übungswortschatz Grundstufe A1-B1 mit Lösungen + CD. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Sage und Schreibe - Neubearbeitung. Übungswortschatz Grundstufe A1-B1 mit Lösungen + CD: