logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Rozmówki polsko- tureckie

Rozmówki polsko- tureckie

Rozmówki polsko- tureckie
język: turecki
wydawnictwo: Wydawnictwo KRAM
etykiety: Rozmówki Rozmówki
ISBN / EAN: 9788361165743
Rozmówki polsko- tureckie
14,90 zł oszczędzasz 1,49 zł (rabat 10%)
cena:13,41 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Seria Wydawnictwa KRAM jest adresowana do polskich turystów wyjeżdżających za granicę. Rozmówki... obejmują zwroty potoczne, pytania i odpowiedzi ułatwiające porozumiewanie Polaków-cudzoziemców w róznych sytuacjach np. w hotelu, u lekarza, na poczcie, a aptece, na przejściu granicznym. Opis różnych zdarzeń, z jakimi może się spotkać turysta za granicą jest poprzedzony krótkim zarysem gramatyki języka jak również zasadami wymowy. Liczymy, że przejrzysty układ Rozmówek... pomoże wielu turystom łatwiej odnaleźć się w konkretnych sytuacjach, z jakimi mogą się spotkać wyjeżdżając poza granice Polski.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Rozmówki polsko- tureckie. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Sasha
 ·  ponad pięć lat temu
Jedyne, co może się stąd przydać to liczebniki... Tak, to nic poza tym. Kiedy pojechałem z tą książką do Turcji, była ona tak przydatna, że praktycznie wszystko musiałem mówić po rosyjsku! Nie polecam! Chyba, że ktoś zna już turecki na poziomie chociażby B1-B2...
Lena
 ·  ponad pięć lat temu
niestety mało przydatna książeczka