logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Rozmówki niemieckie Z nami się dogadacie

Rozmówki niemieckie Z nami się dogadacie

Rozmówki niemieckie Z nami się dogadacie
język: niemiecki
wydawnictwo: Lingea
etykiety: Rozmówki
ISBN / EAN: 9788365633231
rok wydania: 2017
oprawa: miękka
format: 09.5x14.0cm
stron: 192
Rozmówki niemieckie Z nami się dogadacie
cena:14,90 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Rozmówki niemieckie. Z nami się dogadacie zawierają 1 200 tematycznie poukładanych zwrotów i wyrażeń oraz 800 słówek. Dotyczą one między innymi podróży, wyżywienia, zakwaterowania, sportu i wypoczynku, a także wakacji. Przy każdym wyrażeniu w języku niemieckim umieszczona jest wymowa. Dzięki rozmówkom zapytanie w restauracji o wolny stolik czy poproszenie o rachunek nie będzie stanowiło problemu. Będąc w banku mogą przydać się wyrażenia związane z wypłatą pieniędzy z konta, czy przelewem, a podczas zwiedzania miasta informacje dotyczące możliwości wykonywania zdjęć oraz biletów.

Umieszczone w rozmówkach ciekawostki poinformują nas np. o tym, że w Niemczech na autostradzie przed wjazdem na stację benzynową widnieją tablice, informujące po ilu kilometrach pojawi się następna stacja. Warto także wiedzieć, że zwracając się z prośbą należy używać słowa bitte. Osoby żyjące w krajach niemieckojęzycznych niezwykle często posługują się tym wyrażeniem, dużo częściej niż Polacy słowem proszę.

Na końcu rozmówek umieszczono podręczny niemiecko-polski i polsko-niemiecki słownik zawierający 5 000 haseł.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Rozmówki niemieckie Z nami się dogadacie. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity