logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Rozmówki hiszpańskie Z nami się dogadacie

Rozmówki hiszpańskie Z nami się dogadacie

Rozmówki hiszpańskie Z nami się dogadacie
język: hiszpański
wydawnictwo: Lingea
etykiety: Rozmówki
ISBN / EAN: 9788365633248
rok wydania: 2017
oprawa: miękka
format: 09.5x14.0cm
stron: 192
Rozmówki hiszpańskie Z nami się dogadacie
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Rozmówki hiszpańskie. Z nami się dogadacie zawierają 1 200 tematycznie poukładanych zwrotów i wyrażeń oraz 800 słówek. Dotyczą one między innymi podróży, wyżywienia, zakwaterowania, sportu i wypoczynku, a także wakacji. Przy każdym wyrażeniu w języku hiszpańskim umieszczona jest wymowa. Dzięki rozmówkom zapytanie w restauracji o wolny stolik czy poproszenie o rachunek nie będzie stanowiło problemu. Będąc w banku mogą przydać się wyrażenia związane z wypłatą pieniędzy z konta, czy przelewem, a podczas zwiedzania miasta informacje dotyczące możliwości wykonywania zdjęć oraz biletów.

Umieszczone w rozmówkach ciekawostki poinformują nas np. o tym, że Hiszpanie mają dwa nazwiska, jedno po ojcu, drugie po matce. Dziedziczy się zawsze pierwsze z dwóch nazwisk. Nazwisko ojca podaje się zawsze, według niego ustala się porządek alfabetyczny w różnego rodzaju listach. Po ślubie kobieta zostawia sobie swoje nazwisko rodowe, może jednak do niego za pomocą przyimka "de" dołączyć nazwisko męża.

Na końcu rozmówek umieszczono podręczny hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański słownik zawierający 5 000 haseł.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Rozmówki hiszpańskie Z nami się dogadacie. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Rozmówki hiszpańskie Z nami się dogadacie: