logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Rozmówki francuskie Z nami się dogadacie

Rozmówki francuskie Z nami się dogadacie

Rozmówki francuskie Z nami się dogadacie
język: francuski
wydawnictwo: Lingea
etykiety: Rozmówki
ISBN / EAN: 9788365049827
rok wydania: 2017
oprawa: miękka
stron: 192
Rozmówki francuskie Z nami się dogadacie
cena:14,90 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Rozmówki francuskie. Z nami się dogadacie zawierają 1 200 tematycznie poukładanych zwrotów i wyrażeń oraz 800 słówek. Dotyczą one między innymi podróży, wyżywienia, zakwaterowania, sportu i wypoczynku, a także wakacji. Przy każdym wyrażeniu w języku francuskim umieszczona jest wymowa. Dzięki rozmówkom zapytanie w restauracji o wolny stolik czy poproszenie o rachunek nie będzie stanowiło problemu. Będąc w banku mogą przydać się wyrażenia związane z wypłatą pieniędzy z konta, czy przelewem, a podczas zwiedzania miasta informacje dotyczące możliwości wykonywania zdjęć oraz biletów.

Umieszczone w rozmówkach ciekawostki poinformują nas np. o tym, że dla zwiedzających Paryż wprowadzono bilet Paris Visite Pass ważny 1, 2, 3 lub 5 dni. Jego posiadacze mogą korzystać ze wszystkich rodzajów komunikacji miejskiej w wybranych strefach w Paryżu i okolicy. Przydatną wiadomością może okazać się informacja, że na wsiach nie funkcjonuje pogotowie, a pomocy udzielają strażacy.

Na końcu rozmówek umieszczono podręczny francusko-polski i polsko-franuski słownik zawierający 5 000 haseł.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Rozmówki francuskie Z nami się dogadacie. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Rozmówki francuskie Z nami się dogadacie: