logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Rozmówki angielskie Z nami się dogadacie

Rozmówki angielskie Z nami się dogadacie

Rozmówki angielskie Z nami się dogadacie
język: angielski
wydawnictwo: Lingea
etykiety: Rozmówki
ISBN / EAN: 9788365633224
rok wydania: 2017
stron: 192
format: 09.5x14.0cm
Rozmówki angielskie Z nami się dogadacie
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Rozmówki angielskie z serii z nami się dogadacie zawierają 1 200 tematycznie poukładanych zwrotów i wyrażeń oraz 800 słówek. Dotyczą one między innymi podróży, wyżywienia, zakwaterowania, sportu i wypoczynku, a także wakacji. Przy każdym wyrażeniu w języku angielskim umieszczona jest wymowa. Dzięki rozmówkom zapytanie w restauracji o wolny stolik czy poproszenie o rachunek nie będzie stanowiło problemu. Będąc w banku mogą przydać się wyrażenia związane z wypłatą pieniędzy z konta, czy przelewem, a podczas zwiedzania miasta informacje dotyczące możliwości wykonywania zdjęć oraz biletów.

Umieszczone w rozmówkach ciekawostki poinformują nas np. o tym, że objętość cieczy w USA coraz Wielkiej Brytanii podawana jest w galonach, a napis "Wait to be seated" w restauracji oznacza, że należy zaczekać na kelnera, który zaprowadzi nas do stolika. Przydatną wiadomością może okazać się informacja o tym, że ceny towarów w sklepach w USA zazwyczaj nie zawierają miejscowego podatku od towarów sales tax.

Na końcu rozmówek umieszczono podręczny angielsko-polski i polsko-angielski słownik zawierający 5 000 haseł.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Rozmówki angielskie Z nami się dogadacie. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Rozmówki angielskie Z nami się dogadacie: