logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
logo
Rosyjski Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących

Rosyjski Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących

oceń ten produkt
średnia 5 | 1 ocena | 1 recenzji
Rosyjski Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących
język: rosyjski
wydawnictwo: Edgard
autor: Magdalena Olszewska
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9788362482382
rok wydania: 2011
stron: 128
oprawa: miękka
format: 16.5 x 23.5 cm
Rosyjski Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących
Produkt niedostępny.
brak informacji o dostępności
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących - ponad 50 zagadnień gramatycznych - ponad 1500 wyrażeń zwrotów i kolokacji - współczesne aktualne słownictwo i potoczne zwroty - 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi - indeks zagadnień gramatycznych i tematów Testy gramatyczno-leksykalne adresowane są do wszystkich którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka rosyjskiego poszerzyć słownictwo i opanować podstawy gramatyki. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne na poziomie początkującym A1-A2 wg klasyfikacji Rady Europy. Książka adresowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych i średnich oraz wszystkich uczących się języka rosyjskiego we własnym zakresie. Opracowana została z myślą o samoukach oraz tych którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego słownictwa rosyjskiego. Podręcznik może być pomocny nauczycielom

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Rosyjski Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

Paula
 ·  ponad pięć lat temu
Zdecydowałam się na pracę z tą książką, ponieważ od jakiegoś czasu zaczęłam uczyć się języka rosyjskiego. Zależało mi na ćwiczeniach, które zweryfikują moją teoretyczną wiedzę i wytrenują umiejętności. Książka zawiera 52 testy składających się z 200 zróżnicowanych ćwiczeń w formie uzupełnianek, krzyżówek lub wstawiania poprawnej formy czasownika, przymiotnika czy rzeczownika. Do każdego zadania na końcu podręcznika znajdziemy klucz odpowiedzi.

Nauka przy pomocy tej książki to czyta przyjemność. Dzięki przejrzystej i czytelnej formie, rozwiązywanie zadań sprawia wiele radości i satysfakcji. Plusem jest dla mnie cena publikacji, ponieważ na półkach księgarń jest wiele podobnych opcji w dużo wyższej cenie.

Praca z książką zajęła mi ponad miesiąc. Starałam się codziennie rozwiązywać minimum 2 testy i widzę ogromne postępy w mojej pracy z gramatyką języka rosyjskiego. Jest to dla mnie zdecydowanie najlepsza książka z testami gramatyczno-leksykalnymi dla nauki tego języka. Kolejnym krokiem będą dla mnie testy dla średnio zaawansowanych.

Newsletter księgarni Bookcity