logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Rosyjski - Repetytorium Leksykalno - Tematyczne Książka + Audio CD

Rosyjski - Repetytorium Leksykalno - Tematyczne Książka + Audio CD

Rosyjski - Repetytorium Leksykalno - Tematyczne Książka + Audio CD
komponent: Książka + Audio CD
język: rosyjski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788361828235
rok wydania: 2013
stron: 264
oprawa: Miękka
format: 16x23 cm
Rosyjski - Repetytorium Leksykalno - Tematyczne Książka + Audio CD
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 1-2 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 4000 słów, wyrażeń i kolokacji na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1 wg klasyfikacji Rady Europy).

Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do uczniów szkół średnich, studentów, osób przygotowujących się do testów, matury i egzaminów, samouków oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego rosyjskiego słownictwa. Podręcznik może być pomocny nauczycielom - do wykorzystania podczas lekcji lub korepetycji.

Podręcznik obejmuje 50 zagadnień uporządkowanych w 14 kategoriach tematycznych, występujących przede wszystkim na maturze i egzaminach. W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, przykładowy tekst, słownictwo podstawowe oraz dodatkowe, wraz z tłumaczeniem a także różnorodne ćwiczenia sprawdzające i utrwalające.

14 rozdziałów oraz kilkadziesiąt tekstów i dialogów obejmuje najważniejsze zagadnienia, opracowane zgodnie z wymaganiami obowiązującymi na nowej maturze. Samodzielne sprawdzenie wiedzy ułatwia 180 różnorodnych ćwiczeń, m.in.  pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, uzupełnianie luk w tekście. Po wybranych tematach znajdują się specjalne testy powtórkowe. Na końcu podręcznika umieszczono również pełny klucz odpowiedzi.


Płyta CD Audio jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Obejmuje ok. 50 min wysokiej jakości nagrań w wykonaniu wyłącznie native speakerów. Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Rosyjski - Repetytorium Leksykalno - Tematyczne. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Rosyjski - Repetytorium Leksykalno - Tematyczne: