logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Rosyjski Gramatyka w pigułce

Rosyjski Gramatyka w pigułce

Rosyjski Gramatyka w pigułce
język: rosyjski
wydawnictwo: Edgard
autor: Anna Buczel
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9788377886915
rok wydania: 2016
Rosyjski Gramatyka w pigułce
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany

Opis produktu/serii

Rosyjski Gramatyka w pigułce to napisany przystępnym językiem podręcznik do nauki najważniejszych zagadnień z gramatyki języka rosyjskiego wraz z praktycznymi przykładami i ćwiczeniami.
Książka została opracowana z myślą o osobach początkujących i średnio zaawansowanych (poziom A1-B1), które chcą usystematyzować swoją wiedzę z zakresu gramatyki języka rosyjskiego.
W 8 rozbudowanych rozdziałach podręcznika opisane są najważniejsze zagadnienia dotyczące gramatyki języka rosyjskiego, m.in. czas teraźniejszy, tryb rozkazujący, odmiana rzeczownika przez przypadki, zaimki nieokreślone, tryb przypuszczający.
Ponad 80 ćwiczeń o różnym stopniu trudności daje możliwość zweryfikowania zdobytej wiedzy, a klucz do ćwiczeń pozwala na samodzielne sprawdzenie poprawności udzielonych odpowiedzi.
Rosyjski Gramatyka w pigułce to:
skondensowana wiedza - teoria i przykłady 85 ćwiczeń utrwalających wraz z kluczem odpowiedzi najważniejsze zagadnienia, m.in. odmiana rzeczownika, formy dokonane i niedokonane czasownika, stopniowanie przymiotnika gotowe tabele odmian

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Rosyjski Gramatyka w pigułce. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Rosyjski Gramatyka w pigułce: